Поведінка хвиль поляризації на межах поділу геологічних структур

Розглянуто задачу про взаємодію хвиль поляризації (процес просторових коливань електричних диполів) з межею поділу двох матеріальних середовищ. Установлено умови, які повинні виконуватись на межі поділу середовищ, для функцій, що описують процес поширення хвиль. Такі функції визначають усереднені зн...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2015
Автор: Мороз, І.П.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Центр менеджменту та маркетингу в галузі наук про Землю ІГН НАН України 2015
Назва видання:Геоінформатика
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/106200
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Поведінка хвиль поляризації на межах поділу геологічних структур / І.П. Мороз // Геоінформатика. — 2015. — № 1. — С. 56-60. — Бібліогр.: 10 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Розглянуто задачу про взаємодію хвиль поляризації (процес просторових коливань електричних диполів) з межею поділу двох матеріальних середовищ. Установлено умови, які повинні виконуватись на межі поділу середовищ, для функцій, що описують процес поширення хвиль. Такі функції визначають усереднені значення нормальних складових вектора “деформації” електронних оболонок атомів речовини та вектора коливальної швидкості електронних оболонок. В основу аналізу покладено підходи класичної електродинаміки та механіки суцільного середовища. Результати роботи можна використовувати для аналізу хвильових процесів у геологічних структурах.