Вплив поверхневих концентраторів напружень і мікроструктури на границю витривалості матеріалу

Розроблено розрахункову модель, яка дозволяє за даними про мікроструктуру матеріалу і геометричні розміри концентратора напружень прогнозувати границю витривалості σ₋₁ зразків із поверхневими технологічними дефектами. Представлено результати випробувань на втому в умовах симетричного поперечного зги...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2011
Автори: Герасимчук, О.М., Кононученко, О.В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут проблем міцності ім. Г.С. Писаренко НАН України 2011
Назва видання:Проблемы прочности
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/112786
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Вплив поверхневих концентраторів напружень і мікроструктури на границю витривалості матеріалу / О.М. Герасимчук, О.В. Кононученко // Проблемы прочности. — 2011. — № 4. — С. 19-31. — Бібліогр.: 14 назв. — укр.

Репозиторії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Розроблено розрахункову модель, яка дозволяє за даними про мікроструктуру матеріалу і геометричні розміри концентратора напружень прогнозувати границю витривалості σ₋₁ зразків із поверхневими технологічними дефектами. Представлено результати випробувань на втому в умовах симетричного поперечного згину зразків із технологічними дефектами з конденсату титанового сплаву Ті–6Al–4V, отриманого методом електронно-променевого осадження у вакуумі з парової фази. Отримані результати використовуються для розрахунку σ₋₁ за розробленою моделлю і дуже добре узгоджуються з експериментальними даними.