Методичне забезпечення моніторингу «ранніх сигналів» кризи на основі порівняння динаміки показників

У статті запропоновано методичне забезпечення системи моніторингу механізму організаційно-виробничого менеджменту підприємства з метою раннього виявлення негативних тенденцій та недопущення їх розвитку в кризові явища.Основний блок такого моніторингу відслідковує негативні тенденції в механізмі орга...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2016
Автор: Дубинська, О.С.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут економіки промисловості НАН України 2016
Назва видання:Економічний вісник Донбасу
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/113967
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Методичне забезпечення моніторингу «ранніх сигналів» кризи на основі порівняння динаміки показників / О.С. Дубинська // Економічний вісник Донбасу. — 2016. — № 3 (45). — С. 163–170. — Бібліогр.: 10 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:У статті запропоновано методичне забезпечення системи моніторингу механізму організаційно-виробничого менеджменту підприємства з метою раннього виявлення негативних тенденцій та недопущення їх розвитку в кризові явища.Основний блок такого моніторингу відслідковує негативні тенденції в механізмі організаційно-виробничого менеджменту підприємства та її зв’язки з системою збуту і сферою інновацій. Моделювання стану механізму організаційно-виробни- чого менеджменту підприємства здійснено на основі методології порівняння показників динаміки, для чого розроблено еталоні матриці тенденцій у механізмі організаційно-виробничого менеджменту та сегментах, які характеризують її зв’язки зі сферою інновацій підприємства та системою збуту.Запропоновано оцінювання стану механізму організаційно-виробничого менеджменту підприємства здійснювати за допомогою фіксації відхилень від еталону за трьома вищезазначеними сферами спостережень. Другий блок моніторингу фіксує зміни у фінансовому стані і доповнює перший блок.