Биопотенциал функционирующей мышцы, гиперсинхронизация и тип электромиограммы при спастическом синдроме миелодисплазии

У роботі наведені дані дослідження 87 електроміограму м’язів нижніх кінцівок у дітей з мієлодисплазією. Аналіз електроміограму включав в себе характеристику биопотенциала і гіперсінхронізаціі функціонуючої м’язи проксимального і дистального відділу нижньої кінцівки, тип ЕМГ. Порівняльні дані відо...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2014
Автор: Сиротюк, М.В.
Формат: Стаття
Мова:Russian
Опубліковано: Кримський науковий центр НАН України і МОН України 2014
Назва видання:Таврический медико-биологический вестник
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/115632
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Биопотенциал функционирующей мышцы, гиперсинхронизация и тип электромиограммы при спастическом синдроме миелодисплазии / М.В. Сиротюк // Таврический медико-биологический вестник. — 2014. — Т. 17, № 2 (66). — С. 122-125. — Бібліогр.: 4 назв. — рос.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:У роботі наведені дані дослідження 87 електроміограму м’язів нижніх кінцівок у дітей з мієлодисплазією. Аналіз електроміограму включав в себе характеристику биопотенциала і гіперсінхронізаціі функціонуючої м’язи проксимального і дистального відділу нижньої кінцівки, тип ЕМГ. Порівняльні дані відображають переважно дистальний тип ураження при міелодисплазії на тлі «мозаїчності» дисфункції нервово-м’язового апарату. Зроблено висновок, що електроміографічні дані при спастичному синдромі вказують на дифузний (нерівномірний) характер мієлодиспластичного процесу, що для нього притаманне і відрізняє від спастичних форм дитячого церебрального паралічу.