Оптимизация статистической идентификации параметров математических моделей симплексным методом

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Видавець:Радіоастрономічний інститут НАН України
Дата:2001
Автор: Митихин, Ю.В.
Формат: Стаття
Мова:Russian
Опубліковано: Радіоастрономічний інститут НАН України 2001
Назва видання:Радиофизика и радиоастрономия
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/122289
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Цитувати:Оптимизация статистической идентификации параметров математических моделей симплексным методом / Ю.В. Митихин // Радиофизика и радиоастрономия. — 2001. — Т. 6, № 3. — С. 353-362. — Бібліогр.: 10 назв. — рос.

Репозиторії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine