Застосування узагальненого методу Лі-алгебричних дискретних апроксимацій до розв'язування задачі Коші для рівняння адвекції
Доведено апроксимацiйнi властивостi та умови збiжностi обчислювальної схеми узагальненого методу Лi-алгебричних дискретних апроксимацiй для розв’язування задачi Кошi з одновимiрним рiвнянням адвекцiї. Зведення задачi Кошi для рiвняння адвекцiї до системи лiнiйних алгебричних рiвнянь забезпечує факто...
Збережено в:
Дата: | 2014 |
---|---|
Автори: | Кіндибалюк, А.А., Притула, М.М. |
Формат: | Стаття |
Мова: | Ukrainian |
Опубліковано: |
Інститут прикладної математики і механіки НАН України
2014
|
Назва видання: | Український математичний вісник |
Онлайн доступ: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/124455 |
Теги: |
Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
|
Назва журналу: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Цитувати: | Застосування узагальненого методу Лі-алгебричних дискретних апроксимацій до розв'язування задачі Коші для рівняння адвекції / А.А. Кіндибалюк, М.М. Притула // Український математичний вісник. — 2014. — Т. 11, № 2. — С. 158-180. — Бібліогр.: 22 назв. — укр. |
Репозитарії
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of UkraineСхожі ресурси
-
Характеризація швидкості збіжності одного наближеного методу розв'язування абстрактної задачі Коші
за авторством: Торба, С.М., та інші
Опубліковано: (2008) -
ПАРАЛЕЛЬНИЙ АЛГОРИТМ РОЗВ’ЯЗУВАННЯ КРАЙОВИХ ЗАДАЧ НА ОСНОВІ ГІБРИДНИХ СКІНЧЕННО- ГРАНИЧНОЕЛЕМЕНТНИХ АПРОКСИМАЦІЙ
за авторством: Гомон, Катерина Олександрівна, та інші
Опубліковано: (2016) -
Паралельний алгоритм розв’язування крайових задач на основі гібридних скінченно-граничноелементних апроксимацій
за авторством: Гомон, К.О., та інші
Опубліковано: (2016) -
Функціонально-дискретний метод (FD-метод) розв’язування задачі Коші для нелінійного рівняння Клейна–Гордона
за авторством: Макаров, В.Л., та інші
Опубліковано: (2014) -
Розвиток спектрального методу Штурма - Ліувілля розв'язування крайової задачі для бігармонічного рівняння
за авторством: Ревенко, В.П.
Опубліковано: (2003)