Економіко-математичне моделювання та прогнозування обсягів кредитних і залучених коштів банківської установи

В усьому світі застосування економіко-математичних методів для розв’язання фінансових проблем набуло широкого розповсюдження, тому вони є важливим інструментом в управлінні діяльністю банку. Застосування економіко-математичних методів і моделей, моделювання та прогнозування кредитних і залучених кош...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2017
Автори: Борисова, С.Є., Балашова, О.В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут економіки промисловості НАН України 2017
Назва видання:Економічний вісник Донбасу
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/125384
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Економіко-математичне моделювання та прогнозування обсягів кредитних і залучених коштів банківської установи / С.Є. Борисова, О.В. Балашова // Економічний вісник Донбасу. — 2017. — № 3 (49). — С. 75-82. — Бібліогр.: 7 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:В усьому світі застосування економіко-математичних методів для розв’язання фінансових проблем набуло широкого розповсюдження, тому вони є важливим інструментом в управлінні діяльністю банку. Застосування економіко-математичних методів і моделей, моделювання та прогнозування кредитних і залучених коштів банку – достатньо складний процес, але він дозволяє знайти оптимальні варіанти подальшого розвитку й планування банківської діяльності та є перспективним напрямом передбачення тенденцій розвитку не тільки окремого банку, а й банківського сектору в цілому. За допомогою методів економіко-математичного прогнозування було визначено суму залучених коштів, яку банк за прогнозом може одержати в 2017 р. Аналогічним чином було проведено прогнозування майбутніх коштів за кредитними операціями. Для цього було побудовано рівняння залежності кредитів від залучених коштів.