Вплив меланіну з антарктичних дріжджів на збереженість поголів'я поросят при відлученні

Особливо високий рівень смертності серед свиней спостерігається при відлученні поросят. Головною причиною такого явища є стресовий стан. Одним із найбільш перспективних шляхів профілактики наслідків стресу при відлученні поросят, направлених на підвищення загальної резистентності організму, є заст...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2009
Автори: Чижанська, Н.В., Берегова, Т.В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Національний антарктичний науковий центр МОН України 2009
Назва видання:Український антарктичний журнал
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/128582
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Вплив меланіну з антарктичних дріжджів на збереженість поголів'я поросят при відлученні / Н.В. Чижанська, Т.В. Берегова // Український антарктичний журнал. — 2009. — № 8. — С. 377-381. — Бібліогр.: 9 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Особливо високий рівень смертності серед свиней спостерігається при відлученні поросят. Головною причиною такого явища є стресовий стан. Одним із найбільш перспективних шляхів профілактики наслідків стресу при відлученні поросят, направлених на підвищення загальної резистентності організму, є застосування біологічно активних речовин в раціонах для годівлі молодняку свиней. Одержані нами дані та дані інших авторів про антистресову дію меланіну слугували підґрунтям для експериментів із застосуванням меланіну на сільсько-господарських підприємствах, що спеціалізуються на вирощуванні свиней. В результаті проведених досліджень встановлено, що додавання меланіну до корму в період відлучення поросят від свиноматок усуває їх захворюваність та на 100% зменшує загибель тварин.