Геологічний музей: до історії Національного науково-природничого музею НАН України

У статті публікується перша частина досліджень, присвячених історії наукових фондових колекцій одного з найбільших музеїв природничої історії Східної Європи — Національного науково-природничого музею НАН України. Завдяки збільшення суспільного інтересу до збереження духовних та матеріальних цінносте...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Видавець:Центр пам’яткознавства НАН України і Українського товариства охорони пам’яток історії та культури
Дата:2015
Автор: Червоненко, О.В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Центр пам’яткознавства НАН України і Українського товариства охорони пам’яток історії та культури 2015
Назва видання:Питання історії науки і техніки
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/131003
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Цитувати:Геологічний музей: до історії Національного науково-природничого музею НАН України / О.В. Червоненко // Питання історії науки і техніки. — 2015. — № 3. — С. 53-59. — Бібліогр.: 7 назв. — укр.

Репозиторії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:У статті публікується перша частина досліджень, присвячених історії наукових фондових колекцій одного з найбільших музеїв природничої історії Східної Європи — Національного науково-природничого музею НАН України. Завдяки збільшення суспільного інтересу до збереження духовних та матеріальних цінностей дослідження історії становлення та розвитку музейних колекцій зокрема та історії природничої музеології в цілому набуває великого значення. Формування наукових природничих колекцій в Україні нерозривно пов'язані з історією держави та залежало від суспільного устрою, організаційної структури наукових установ та музеїв, а також персоналій дослідників. Розглянуто історію формування колекцій відділу Геологічний музей, шляхи їхнього наповнення, внесок відомих науковців у розвиток музею, а також його значення у збереженні наукових цінностей та культурної спадщини держави.