Математична модель термомеханіки кусково-однорідних електропровідних тіл за дії імпульсних електромагнітних полів

Запропоновано математичну модель дослідження термонапруженого стану, несучої здатності і властивостей контактного з’єднання складових тіл кусково-однорідного електро-провідного тіла за дії імпульсних електромагнітних полів. Записано вихідні співвідношення термомеханіки такого тіла у переміщеннях і н...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2016
Автори: Мусій, Р.С., Мельник, Н.Б.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України 2016
Назва видання:Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Технічні науки
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/133735
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Математична модель термомеханіки кусково-однорідних електропровідних тіл за дії імпульсних електромагнітних полів / Р.С. Мусій, Н.Б. Мельник // Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Технічні науки: зб. наук. пр. — Кам’янець-Подільський: Кам'янець-Подільськ. нац. ун-т, 2016. — Вип. 13. — С. 115-126. — Бібліогр.: 12 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Запропоновано математичну модель дослідження термонапруженого стану, несучої здатності і властивостей контактного з’єднання складових тіл кусково-однорідного електро-провідного тіла за дії імпульсних електромагнітних полів. Записано вихідні співвідношення термомеханіки такого тіла у переміщеннях і напруженнях. Сформульовано крайові умови на ключові функції як на зовнішніх поверхнях тіла, так і на поверхнях з’єднань його складових тіл. Як приклад наведено результати числових досліджень несучої здатності довгого біметалевого порожнистого циліндра за електромагнітної дії в режимі з імпульсним модулівним сигналом за використання частот електромагнітного поля поза околом резонансних та рівних першій резонансній частоті.