Метод виявлення зображень, перезбережених у формат без втрат з формату з втратами

Несанкціоновані зміни цифрового зображення (ЦЗ) вимагають його наступного збереження в деякому форматі, можливо відмінному від вхідного. Виявлення результатів перезбереження ЦЗ з одного формату в іншій є непрямим покажчиком на порушення його цілісності. У роботі на основі нового підходу до проблеми...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2017
Автор: Бобок, І.І.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України 2017
Назва видання:Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Технічні науки
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/133829
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Метод виявлення зображень, перезбережених у формат без втрат з формату з втратами / І.І. Бобок // Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Технічні науки: зб. наук. пр. — Кам’янець-Подільський: Кам'янець-Подільськ. нац. ун-т, 2017. — Вип. 16. — С. 5-14. — Бібліогр.: 12 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
id irk-123456789-133829
record_format dspace
spelling irk-123456789-1338292018-06-08T03:03:37Z Метод виявлення зображень, перезбережених у формат без втрат з формату з втратами Бобок, І.І. Несанкціоновані зміни цифрового зображення (ЦЗ) вимагають його наступного збереження в деякому форматі, можливо відмінному від вхідного. Виявлення результатів перезбереження ЦЗ з одного формату в іншій є непрямим покажчиком на порушення його цілісності. У роботі на основі нового підходу до проблеми виявлення порушення цілісності зображення, заснованого на аналізі нормованого вектора сингулярних чисел і лівого (правого) сингулярних векторів, що відповідають максимальному сингулярному числу, блоків його матриці, розроблений метод відділення ЦЗ, спочатку збережених у форматі без втрат, від зображень, перезбережених у формат без втрат з формату із втратами, що перевершує по ефективності сучасні аналоги. Розроблений метод може бути використаний самостійно, а також як складова частина процесу стеганоаналізу ЦЗ. Unauthorized changes of the digital image require its subsequent saving in some file format which may be different from the original one. The detection of the re-saving image from one format to another is an indirect indication of its integrity violation. The method of separating digital images that originally saved in lossless format from images that were re-saved in lossless from lossy format was developed. The proposed method based on analysis of the normalized vector of singular values and left (right) singular vectors, corresponding to the maximal singular value, of blocks of image matrix. The developed method can be used independently as well as an integral part of the steganalysis process. 2017 Article Метод виявлення зображень, перезбережених у формат без втрат з формату з втратами / І.І. Бобок // Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Технічні науки: зб. наук. пр. — Кам’янець-Подільський: Кам'янець-Подільськ. нац. ун-т, 2017. — Вип. 16. — С. 5-14. — Бібліогр.: 12 назв. — укр. 2308-5916 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/133829 004.056.5 uk Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Технічні науки Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України
institution Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
collection DSpace DC
language Ukrainian
description Несанкціоновані зміни цифрового зображення (ЦЗ) вимагають його наступного збереження в деякому форматі, можливо відмінному від вхідного. Виявлення результатів перезбереження ЦЗ з одного формату в іншій є непрямим покажчиком на порушення його цілісності. У роботі на основі нового підходу до проблеми виявлення порушення цілісності зображення, заснованого на аналізі нормованого вектора сингулярних чисел і лівого (правого) сингулярних векторів, що відповідають максимальному сингулярному числу, блоків його матриці, розроблений метод відділення ЦЗ, спочатку збережених у форматі без втрат, від зображень, перезбережених у формат без втрат з формату із втратами, що перевершує по ефективності сучасні аналоги. Розроблений метод може бути використаний самостійно, а також як складова частина процесу стеганоаналізу ЦЗ.
format Article
author Бобок, І.І.
spellingShingle Бобок, І.І.
Метод виявлення зображень, перезбережених у формат без втрат з формату з втратами
Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Технічні науки
author_facet Бобок, І.І.
author_sort Бобок, І.І.
title Метод виявлення зображень, перезбережених у формат без втрат з формату з втратами
title_short Метод виявлення зображень, перезбережених у формат без втрат з формату з втратами
title_full Метод виявлення зображень, перезбережених у формат без втрат з формату з втратами
title_fullStr Метод виявлення зображень, перезбережених у формат без втрат з формату з втратами
title_full_unstemmed Метод виявлення зображень, перезбережених у формат без втрат з формату з втратами
title_sort метод виявлення зображень, перезбережених у формат без втрат з формату з втратами
publisher Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України
publishDate 2017
url http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/133829
citation_txt Метод виявлення зображень, перезбережених у формат без втрат з формату з втратами / І.І. Бобок // Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Технічні науки: зб. наук. пр. — Кам’янець-Подільський: Кам'янець-Подільськ. нац. ун-т, 2017. — Вип. 16. — С. 5-14. — Бібліогр.: 12 назв. — укр.
series Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Технічні науки
work_keys_str_mv AT bobokíí metodviâvlennâzobraženʹperezbereženihuformatbezvtratzformatuzvtratami
first_indexed 2023-10-18T21:06:45Z
last_indexed 2023-10-18T21:06:45Z
_version_ 1796151955075104768