2025-02-23T00:58:22-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: Query fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-133893%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T00:58:22-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: => GET http://localhost:8983/solr/biblio/select?fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-133893%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T00:58:22-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: <= 200 OK
2025-02-23T00:58:22-05:00 DEBUG: Deserialized SOLR response
Граничні значення гладких розв’язків вироджених {p, h}-параболічних рівнянь типу Колмогорова
Сформульовано достатні умови на початкові розподіли, за яких відповідні класичні розв’язки вироджених параболічних рівнянь типу Колмогорова із {p, h}-параболічною частиною, мають стосовно просторової змінної властивості, які є типовими для елементів просторів S чи типу S Л. Шварца, І. М. Гельфанда і...
Saved in:
Main Author: | |
---|---|
Format: | Article |
Language: | Ukrainian |
Published: |
Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України
2016
|
Series: | Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки |
Online Access: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/133893 |
Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
id |
irk-123456789-133893 |
---|---|
record_format |
dspace |
spelling |
irk-123456789-1338932018-06-09T03:05:04Z Граничні значення гладких розв’язків вироджених {p, h}-параболічних рівнянь типу Колмогорова Літовченко, В.А. Сформульовано достатні умови на початкові розподіли, за яких відповідні класичні розв’язки вироджених параболічних рівнянь типу Колмогорова із {p, h}-параболічною частиною, мають стосовно просторової змінної властивості, які є типовими для елементів просторів S чи типу S Л. Шварца, І. М. Гельфанда і Г. Є. Шилова. The sufficient conditions on initial distributions have been formulated. For such conditions the corresponding classical solutions of Kolmogorov type degenerate parabolic equations with {p, h}-parabolic part have the properties which are typical for elements of S spaces or Schwartz, Gelfand-Shilov S type spaces concerning the spatial variable. 2016 Article Граничні значення гладких розв’язків вироджених {p, h}-параболічних рівнянь типу Колмогорова / В.А. Літовченко // Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки: зб. наук. пр. — Кам’янець-Подільський: Кам'янець-Подільськ. нац. ун-т, 2016. — Вип. 13. — С. 108-114. — Бібліогр.: 12 назв. — укр. 2308-5878 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/133893 517.937 uk Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України |
institution |
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
collection |
DSpace DC |
language |
Ukrainian |
description |
Сформульовано достатні умови на початкові розподіли, за яких відповідні класичні розв’язки вироджених параболічних рівнянь типу Колмогорова із {p, h}-параболічною частиною, мають стосовно просторової змінної властивості, які є типовими для елементів просторів S чи типу S Л. Шварца, І. М. Гельфанда і Г. Є. Шилова. |
format |
Article |
author |
Літовченко, В.А. |
spellingShingle |
Літовченко, В.А. Граничні значення гладких розв’язків вироджених {p, h}-параболічних рівнянь типу Колмогорова Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки |
author_facet |
Літовченко, В.А. |
author_sort |
Літовченко, В.А. |
title |
Граничні значення гладких розв’язків вироджених {p, h}-параболічних рівнянь типу Колмогорова |
title_short |
Граничні значення гладких розв’язків вироджених {p, h}-параболічних рівнянь типу Колмогорова |
title_full |
Граничні значення гладких розв’язків вироджених {p, h}-параболічних рівнянь типу Колмогорова |
title_fullStr |
Граничні значення гладких розв’язків вироджених {p, h}-параболічних рівнянь типу Колмогорова |
title_full_unstemmed |
Граничні значення гладких розв’язків вироджених {p, h}-параболічних рівнянь типу Колмогорова |
title_sort |
граничні значення гладких розв’язків вироджених {p, h}-параболічних рівнянь типу колмогорова |
publisher |
Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України |
publishDate |
2016 |
url |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/133893 |
citation_txt |
Граничні значення гладких розв’язків вироджених {p, h}-параболічних рівнянь типу Колмогорова / В.А. Літовченко // Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки: зб. наук. пр. — Кам’янець-Подільський: Кам'янець-Подільськ. нац. ун-т, 2016. — Вип. 13. — С. 108-114. — Бібліогр.: 12 назв. — укр. |
series |
Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки |
work_keys_str_mv |
AT lítovčenkova graničníznačennâgladkihrozvâzkívvirodženihphparabolíčnihrívnânʹtipukolmogorova |
first_indexed |
2023-10-18T21:06:52Z |
last_indexed |
2023-10-18T21:06:52Z |
_version_ |
1796151960608440320 |