Існування майже напевно сильного розв’язку нелінійного стохастичного диференціально-функціонального рівняння з випадковими збуреннями
Доведена теорема існування та єдиності сильного розв’язку стохастичного диференціально-функціонального рівняння з зовнішніми випадковими збуреннями класичним методом стислих відображень....
Saved in:
Date: | 2016 |
---|---|
Main Authors: | , |
Format: | Article |
Language: | Ukrainian |
Published: |
Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України
2016
|
Series: | Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки |
Online Access: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/133902 |
Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
Journal Title: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Cite this: | Існування майже напевно сильного розв’язку нелінійного стохастичного диференціально-функціонального рівняння з випадковими збуреннями / В.К. Ясинський, Н.П. Донець // Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки: зб. наук. пр. — Кам’янець-Подільський: Кам'янець-Подільськ. нац. ун-т, 2016. — Вип. 13. — С. 200-212. — Бібліогр.: 15 назв. — укр. |
Institution
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of UkraineSummary: | Доведена теорема існування та єдиності сильного розв’язку стохастичного диференціально-функціонального рівняння з зовнішніми випадковими збуреннями класичним методом стислих відображень. |
---|