Сучасний стан та проблеми розвитку виробництва металургійних флюсів України

Звернено увагу на проблеми техногенного характеру Донбасу з точки зору підвищення ефективності виробництва металургійних флюсів при дотриманні жорстких вимог до вирішення проблем природоохоронного характеру, в першу чергу, максимального вилучення корисного компонента з надр, комплексного використанн...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Видавець:Інститут геотехнічної механіки імені М.С. Полякова НАН України
Дата:2015
Автор: Кустов, В.В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут геотехнічної механіки імені М.С. Полякова НАН України 2015
Назва видання:Геотехнічна механіка
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/135971
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Цитувати:Сучасний стан та проблеми розвитку виробництва металургійних флюсів України / В.В. Кустов // Геотехнічна механіка: Міжвід. зб. наук. праць. — Дніпропетровск: ІГТМ НАНУ, 2015. — Вип. 124. — С. 226-231. — Бібліогр.: 6 назв. — укр.

Репозиторії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Звернено увагу на проблеми техногенного характеру Донбасу з точки зору підвищення ефективності виробництва металургійних флюсів при дотриманні жорстких вимог до вирішення проблем природоохоронного характеру, в першу чергу, максимального вилучення корисного компонента з надр, комплексного використання мінеральної сировини і збереження земельних ресурсів. На прикладі підприємств по розробці металургійних флюсів, розглянуто комплексне використання мінеральних ресурсів на прикладі складів відходів переробки сировини. Дані рекомендації по управлінню якістю та споживчими властивостями товарної продукції з урахуванням технології формування та особливостями сегрегації сипких гірських порід в процесі складування. Запропоновані схеми роздільного розвантаження складу із застосуванням виїмковорозвантажувального обладнання різних типів. Наведено приклад з управління стійкістю укосів відвалів і складів готової продукції з урахуванням сегрегаційних проявів у сипких гірських порід.