Електроосадження наночастинок золота у диметилформамідних розчинах H[AuCl₄]

Досліджено електрохімічне осадження наночастинок золота у диметилформамідних розчинах 0,002…0,008 M H[AuCl₄] + 0,05 M Bu₄NClO₄ на поверхню склографіту, титану та ITO-скла (Indium Tin Oxide glass). Показано, що електровідновлення металу починається за Е = –0,1 V і до значення катодного потенціалу –...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2015
Автори: Кунтий, О.І., Сусь, Л.В., Корній, С.А., Охремчук, Є.В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України 2015
Назва видання:Фізико-хімічна механіка матеріалів
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/136257
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Електроосадження наночастинок золота у диметилформамідних розчинах H[AuCl₄] / О.І. Кунтий, Л.В. Сусь, С.А. Корній, Є.В. Охремчук // Фізико-хімічна механіка матеріалів. — 2015. — Т. 51, № 6. — С. 119-123. — Бібліогр.: 12 назв. — укp.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Досліджено електрохімічне осадження наночастинок золота у диметилформамідних розчинах 0,002…0,008 M H[AuCl₄] + 0,05 M Bu₄NClO₄ на поверхню склографіту, титану та ITO-скла (Indium Tin Oxide glass). Показано, що електровідновлення металу починається за Е = –0,1 V і до значення катодного потенціалу –1,2 V формуються дискретні частинки розміром від десятків до сотень нанометрів. Встановлено, що головними чинниками впливу на морфологію осаду є значення катодних потенціалів, тривалість електроосадження і концентрація іонів золота у розчині.