Вимоги до матеріалу для ізотопно-геохімічних досліджень (на прикладі родовищ урану і золота України)

На основі багаторічного особистого досвіду ізотопного вивчення ранньодокембрійських родовищ урану та золота Українського щита розглянуто низку методичних питань стосовно теорії рудоутворення, а саме: вибір об’єктів і методи їх опробування, обробка проб, інтерпретація отриманих результатів. Наведено...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2017
Автори: Фомін, Ю.О., Верховцев, В.Г., Деміхов, Ю.М., Кравчук, З.М., Борисова, Н.М., Студзінська, А.О.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України та МНС України 2017
Назва видання:Збірник наукових праць Інституту геохімії навколишнього середовища
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/140488
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Вимоги до матеріалу для ізотопно-геохімічних досліджень (на прикладі родовищ урану і золота України) / Ю.О. Фомін, В.Г. Верховцев, Ю.М. Деміхов, З.М. Кравчук, Н.М. Борисова, А.О. Студзінська // Збірник наукових праць Інституту геохімії навколишнього середовища. — К. : ІГНС, 2017. — Вип. 27. — С. 75-97. — Бібліогр.: 5 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:На основі багаторічного особистого досвіду ізотопного вивчення ранньодокембрійських родовищ урану та золота Українського щита розглянуто низку методичних питань стосовно теорії рудоутворення, а саме: вибір об’єктів і методи їх опробування, обробка проб, інтерпретація отриманих результатів. Наведено вимоги до геологічного матеріалу для комплексних ізотопних досліджень генетичного напрямку, а також методи визначення ізотопного складу сірки сульфідів та сульфатів, валового вуглецю порід з аналізом у разі необхідності карбонатної і органічної (+ графіт) складових, вуглецю і кисню карбонатів, кисню оксидів без кремнієвої основи, а також кварцу та силікатів, водню і кисню гідроксилвміщуючих мінералів, водню, кисню і вуглецю флюїдних включень в мінералах. Підкреслюється необхідність попереднього системного вивчення вибраних об’єктів для розробки надійної геологічної основи і приділення особливої уваги до речовинного складу руд з виділенням і систематикою мінеральних сполук.