Науково-технологічні парки: теоретичні та практичні аспекти створення й міжнародний досвід розвитку

У роботі аналізується досвід семи країн (Туреччини, Ізраїлю, Китаю, В’єтнаму, Таїланду, Великої Британії, Фінляндії) з регулювання і державного стимулювання діяльності наукових і технологічних парків і надання їм або їх резидентам і учасникам значних податкових пільг. Цей аналіз є важливим елементом...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2017
Автор: Кваша, Т.К.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України 2017
Назва видання:Наука, технології, інновації
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/150842
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Науково-технологічні парки: теоретичні та практичні аспекти створення й міжнародний досвід розвитку / Т.К. Кваша // Наука, технології, інновації. — 2017. — № 4 (4). — С. 10-26. — Бібліогр.: 51 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:У роботі аналізується досвід семи країн (Туреччини, Ізраїлю, Китаю, В’єтнаму, Таїланду, Великої Британії, Фінляндії) з регулювання і державного стимулювання діяльності наукових і технологічних парків і надання їм або їх резидентам і учасникам значних податкових пільг. Цей аналіз є важливим елементом створення сприятливих умов для розвитку інноваційного бізнесу та активізації трансферу технологій в Україні. Розглянуто законодавство України щодо прямих і непрямих механізмів та інструментів державної підтримки наукових і технологічних парків, існуючих податкових пільг. Надано пропозиції зі спрощення порядку створення та реєстрації наукових і технологічних парків та їх проектів, надання пільг учасникам і резидентам науково-технологічних парків із урахуванням іноземного досвіду.