О задаче без начальных условий для одной нелинейной вырождающейся параболической системы

Вказано деякі класи існування та єдиності розв'язку задачі без початкових умов для однієї нелінійної параболічної системи, що вироджується. Одержано умови єдиності при наявності та відсутності обмежень на поведінку розв'язку при t→−∞. Існування доведено при довільній поведінці при t→−∞ п...

Ausführliche Beschreibung

Gespeichert in:
Bibliographische Detailangaben
Datum:1994
1. Verfasser: Пукач, П.Я.
Format: Artikel
Sprache:Russian
Veröffentlicht: Інститут математики НАН України 1994
Schriftenreihe:Український математичний журнал
Schlagworte:
Online Zugang:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/153137
Tags: Tag hinzufügen
Keine Tags, Fügen Sie den ersten Tag hinzu!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Zitieren:О задаче без начальных условий для одной нелинейной вырождающейся параболической системы / П.Я. Пукач // Український математичний журнал. — 1994. — Т. 46, № 4. — С. 454–456. — Бібліогр.: 5 назв. — рос.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine

Ähnliche Einträge