2025-02-22T21:24:59-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: Query fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-153445%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-22T21:24:59-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: => GET http://localhost:8983/solr/biblio/select?fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-153445%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-22T21:24:59-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: <= 200 OK
2025-02-22T21:24:59-05:00 DEBUG: Deserialized SOLR response
Ограниченные на всей вещественной оси решения систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений и их свойства
Одержані умови існування та єдиності обмеженого на всій дійсній осі розв'язку системи нелінійних диференціально-функціональних рівнянь з лінійно перетвореним аргументом і досліджені його властивості....
Saved in:
Main Authors: | , |
---|---|
Format: | Article |
Language: | Russian |
Published: |
Інститут математики НАН України
1994
|
Series: | Український математичний журнал |
Subjects: | |
Online Access: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/153445 |
Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
id |
irk-123456789-153445 |
---|---|
record_format |
dspace |
spelling |
irk-123456789-1534452019-06-15T01:26:49Z Ограниченные на всей вещественной оси решения систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений и их свойства Самойленко, А.М. Пелюх, Г.П. Статті Одержані умови існування та єдиності обмеженого на всій дійсній осі розв'язку системи нелінійних диференціально-функціональних рівнянь з лінійно перетвореним аргументом і досліджені його властивості. For a system of nonlinear functional-differential equations with a linearly transformed argument, we establish the conditions of existence and uniqueness for a solution bounded on the entire real axis and study the properties of this solution. 1994 Article Ограниченные на всей вещественной оси решения систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений и их свойства / А.М. Самойленко, Г.П. Пелюх // Український математичний журнал. — 1994. — Т. 46, № 6. — С. 737–747. — Бібліогр.: 8 назв. — рос. 1027-3190 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/153445 517.929 ru Український математичний журнал Інститут математики НАН України |
institution |
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
collection |
DSpace DC |
language |
Russian |
topic |
Статті Статті |
spellingShingle |
Статті Статті Самойленко, А.М. Пелюх, Г.П. Ограниченные на всей вещественной оси решения систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений и их свойства Український математичний журнал |
description |
Одержані умови існування та єдиності обмеженого на всій дійсній осі розв'язку системи нелінійних диференціально-функціональних рівнянь з лінійно перетвореним аргументом і досліджені його властивості. |
format |
Article |
author |
Самойленко, А.М. Пелюх, Г.П. |
author_facet |
Самойленко, А.М. Пелюх, Г.П. |
author_sort |
Самойленко, А.М. |
title |
Ограниченные на всей вещественной оси решения систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений и их свойства |
title_short |
Ограниченные на всей вещественной оси решения систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений и их свойства |
title_full |
Ограниченные на всей вещественной оси решения систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений и их свойства |
title_fullStr |
Ограниченные на всей вещественной оси решения систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений и их свойства |
title_full_unstemmed |
Ограниченные на всей вещественной оси решения систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений и их свойства |
title_sort |
ограниченные на всей вещественной оси решения систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений и их свойства |
publisher |
Інститут математики НАН України |
publishDate |
1994 |
topic_facet |
Статті |
url |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/153445 |
citation_txt |
Ограниченные на всей вещественной оси решения систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений и их свойства / А.М. Самойленко, Г.П. Пелюх // Український математичний журнал. — 1994. — Т. 46, № 6. — С. 737–747. — Бібліогр.: 8 назв. — рос. |
series |
Український математичний журнал |
work_keys_str_mv |
AT samojlenkoam ograničennyenavsejveŝestvennojosirešeniâsistemnelinejnyhdifferencialʹnofunkcionalʹnyhuravnenijiihsvojstva AT pelûhgp ograničennyenavsejveŝestvennojosirešeniâsistemnelinejnyhdifferencialʹnofunkcionalʹnyhuravnenijiihsvojstva |
first_indexed |
2023-05-20T17:42:02Z |
last_indexed |
2023-05-20T17:42:02Z |
_version_ |
1796153890554511360 |