Задача Рикьера для одного нелинейного уравнения, не разрешенного относительно итерированного лапласиана Леви
Наведено метод розв'язання нелінійного рівняння f(U(x),ΔL₂U(x))=ΔLU(x) (ΔL— нескінченновимірний лапласіан), яке розв'язне відносно ітерованого нескінченновимірного лапласіана, та задачі Рік'єра для такого рівняння....
Saved in:
Date: | 1999 |
---|---|
Main Author: | |
Format: | Article |
Language: | Russian |
Published: |
Інститут математики НАН України
1999
|
Series: | Український математичний журнал |
Subjects: | |
Online Access: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/155310 |
Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
Journal Title: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Cite this: | Задача Рикьера для одного нелинейного уравнения, не разрешенного относительно итерированного лапласиана Леви / М.Н. Феллер // Український математичний журнал. — 1999. — Т. 51, № 3. — С. 423–427. — Бібліогр.: 4 назв. — рос. |