Задача Рикьера для одного нелинейного уравнения, не разрешенного относительно итерированного лапласиана Леви
Наведено метод розв'язання нелінійного рівняння f(U(x),ΔL₂U(x))=ΔLU(x) (ΔL— нескінченновимірний лапласіан), яке розв'язне відносно ітерованого нескінченновимірного лапласіана, та задачі Рік'єра для такого рівняння....
Збережено в:
Дата: | 1999 |
---|---|
Автор: | Феллер, М.Н. |
Формат: | Стаття |
Мова: | Russian |
Опубліковано: |
Інститут математики НАН України
1999
|
Назва видання: | Український математичний журнал |
Теми: | |
Онлайн доступ: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/155310 |
Теги: |
Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
|
Назва журналу: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Цитувати: | Задача Рикьера для одного нелинейного уравнения, не разрешенного относительно итерированного лапласиана Леви / М.Н. Феллер // Український математичний журнал. — 1999. — Т. 51, № 3. — С. 423–427. — Бібліогр.: 4 назв. — рос. |
Репозитарії
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of UkraineСхожі ресурси
-
Об одном нелинейном уравнении, не разрешенном относительно лапласиана Леви
за авторством: Феллер, М.Н.
Опубліковано: (1996) -
Решение сингулярной задачи Коши для дифференциального уравнения первого порядка, не разрешенного относительно производной неизвестной функции
за авторством: Зернов, А.Е.
Опубліковано: (2001) -
О неустойчивости одного неавтономного существенно нелинейного уравнения n-го порядка
за авторством: Витриченко, И.Е.
Опубліковано: (1999) -
Краевые задачи для нелинейного параболического уравнения с лапласианом Леви, разрешенного относительно производной
за авторством: Ковтун, И.И., та інші
Опубліковано: (2010) -
Критические случаи устойчивости одного неавтономного существенно нелинейного уравнения n-го порядк
за авторством: Витриченко, И.Е.
Опубліковано: (1997)