Багатоточкова задача з кратними вузлами для лінійних гіперболічних рівнянь
Встановлено умови однозначної розв'язності багатоточкової (за часовою координатою) задачі з кратними вузлами для лінійних гіперболічних рівнянь зі сталими коефіцієнтами в класі функцій, періодичних за просторовою змінною. Доведено метричні твердження, що стосуються оцінки знизу малих знаменникі...
Збережено в:
Дата: | 1999 |
---|---|
Автори: | Бересневіч, В.В., Бернік, В.І., Василишин, П.Б., Пташник, Б.Й. |
Формат: | Стаття |
Мова: | Ukrainian |
Опубліковано: |
Інститут математики НАН України
1999
|
Назва видання: | Український математичний журнал |
Теми: | |
Онлайн доступ: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/157240 |
Теги: |
Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
|
Назва журналу: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Цитувати: | Багатоточкова задача з кратними вузлами для лінійних гіперболічних рівнянь / В.В. Бересневіч, В.І. Бернік, П.Б. Василишин, Б.Й. Пташник // Український математичний журнал. — 1999. — Т. 51, № 10. — С. 1311–1316. — Бібліогр.: 19 назв. — укр. |
Репозитарії
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of UkraineСхожі ресурси
-
Багатоточкова задача з кратними вузлами для диференціальних рівнянь із частинними похідними
за авторством: Пташник, Б.Й., та інші
Опубліковано: (2003) -
Багатоточкова задача для гіперболічних рівнянь зі змінними коефіцієнтами
за авторством: Василишин, П.Б., та інші
Опубліковано: (1996) -
Багатоточкова задача для псевдодиференціальних рівнянь
за авторством: Клюс, І.С., та інші
Опубліковано: (2003) -
Багатоточкова задача для B-параболічних рівнянь
за авторством: Пташник, Б.Й., та інші
Опубліковано: (2013) -
Задача з нелокальними умовами для слабконелінійних гіперболічних рівнянь
за авторством: Гой, Т.П., та інші
Опубліковано: (1997)