2025-02-23T03:57:18-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: Query fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-157278%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T03:57:18-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: => GET http://localhost:8983/solr/biblio/select?fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-157278%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T03:57:18-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: <= 200 OK
2025-02-23T03:57:18-05:00 DEBUG: Deserialized SOLR response

Об информационной сложности некоторых классов операторных уравнений

Зроблено повний опис ліївських симетрій нелінійних дифузійних рівнянь з копвективмим членом. Побудовано ліївські анзаци та точні розв'язки одного нелінійного узагальнення рівняння Маррі. Наведено приклад знаходження сім'ї пеліївських розв'язків рівняння Маррі....

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Солодкий, С.Г.
Format: Article
Language:Russian
Published: Інститут математики НАН України 1997
Series:Український математичний журнал
Subjects:
Online Access:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/157278
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
id irk-123456789-157278
record_format dspace
spelling irk-123456789-1572782019-06-30T20:01:10Z Об информационной сложности некоторых классов операторных уравнений Солодкий, С.Г. Статті Зроблено повний опис ліївських симетрій нелінійних дифузійних рівнянь з копвективмим членом. Побудовано ліївські анзаци та точні розв'язки одного нелінійного узагальнення рівняння Маррі. Наведено приклад знаходження сім'ї пеліївських розв'язків рівняння Маррі. For some classes of operator equations of the second kind, we obtain an estimate of information complexity exact in order. We construct a new projection-type method that realizes the optimal estimate. 1997 Article Об информационной сложности некоторых классов операторных уравнений / С.Г. Солодкий // Український математичний журнал. — 1997. — Т. 49, № 9. — С. 1271–1277. — Бібліогр.: 8 назв. — рос. 1027-3190 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/157278 517.968 ru Український математичний журнал Інститут математики НАН України
institution Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
collection DSpace DC
language Russian
topic Статті
Статті
spellingShingle Статті
Статті
Солодкий, С.Г.
Об информационной сложности некоторых классов операторных уравнений
Український математичний журнал
description Зроблено повний опис ліївських симетрій нелінійних дифузійних рівнянь з копвективмим членом. Побудовано ліївські анзаци та точні розв'язки одного нелінійного узагальнення рівняння Маррі. Наведено приклад знаходження сім'ї пеліївських розв'язків рівняння Маррі.
format Article
author Солодкий, С.Г.
author_facet Солодкий, С.Г.
author_sort Солодкий, С.Г.
title Об информационной сложности некоторых классов операторных уравнений
title_short Об информационной сложности некоторых классов операторных уравнений
title_full Об информационной сложности некоторых классов операторных уравнений
title_fullStr Об информационной сложности некоторых классов операторных уравнений
title_full_unstemmed Об информационной сложности некоторых классов операторных уравнений
title_sort об информационной сложности некоторых классов операторных уравнений
publisher Інститут математики НАН України
publishDate 1997
topic_facet Статті
url http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/157278
citation_txt Об информационной сложности некоторых классов операторных уравнений / С.Г. Солодкий // Український математичний журнал. — 1997. — Т. 49, № 9. — С. 1271–1277. — Бібліогр.: 8 назв. — рос.
series Український математичний журнал
work_keys_str_mv AT solodkijsg obinformacionnojsložnostinekotoryhklassovoperatornyhuravnenij
first_indexed 2023-05-20T17:52:00Z
last_indexed 2023-05-20T17:52:00Z
_version_ 1796154273350811648