Гіперболічна задача Стефана в криволінійному секторі

Розглядається задача з невідомими границями для иапівліиійної гіперболічної системи рівнянь першого порядку у випадку виродження в точку лінії задання початкових умов, задаються інтегральні граничні умови. Доводиться теорема існування та єдиності класичного розв'язку задачі для малих t....

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Date:1997
Main Authors: Берегова, Г.І., Кирилич, В.М.
Format: Article
Language:Ukrainian
Published: Інститут математики НАН України 1997
Series:Український математичний журнал
Subjects:
Online Access:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/157589
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Journal Title:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Cite this:Гіперболічна задача Стефана в криволінійному секторі / Г.І. Берегова, В.М. Кирилич // Український математичний журнал. — 1997. — Т. 49, № 12. — С. 1684–1689. — Бібліогр.: 11 назв. — укр.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine

Similar Items