2025-02-23T09:46:09-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: Query fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-157935%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T09:46:09-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: => GET http://localhost:8983/solr/biblio/select?fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-157935%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T09:46:09-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: <= 200 OK
2025-02-23T09:46:09-05:00 DEBUG: Deserialized SOLR response

Усиленный закон больших чисел с операторными нормировками для мартингалов и сумм ортогональных случайных векторов

Встановлено підсилений закон великих чисел з операторними нормуваннями для векторних мартингалів та сум ортогональних випадкових векторів. Наведено його застосування до дослідження сильної слушності оцінок найменших квадратів в лінійній регресії та асимптотичної поведінки багатовимірних процесів авт...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Authors: Булдыгин, В.В., Коваль, В.А.
Format: Article
Language:Russian
Published: Інститут математики НАН України 2000
Series:Український математичний журнал
Subjects:
Online Access:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/157935
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
id irk-123456789-157935
record_format dspace
spelling irk-123456789-1579352019-06-22T01:25:17Z Усиленный закон больших чисел с операторными нормировками для мартингалов и сумм ортогональных случайных векторов Булдыгин, В.В. Коваль, В.А. Статті Встановлено підсилений закон великих чисел з операторними нормуваннями для векторних мартингалів та сум ортогональних випадкових векторів. Наведено його застосування до дослідження сильної слушності оцінок найменших квадратів в лінійній регресії та асимптотичної поведінки багатовимірних процесів авторегресії. We establish the strong law of large numbers with operator normalizations for vector martingales and sums of orthogonal random vectors. We describe its applications to the investigation of the strong consistency of least-squares estimators in a linear regression and the asymptotic behavior of multidimensional autoregression processes. 2000 Article Усиленный закон больших чисел с операторными нормировками для мартингалов и сумм ортогональных случайных векторов / В.В. Булдыгин, В.А. Коваль // Український математичний журнал. — 2000. — Т. 52, № 8. — С. 1045-1061. — Бібліогр.: 13 назв. — рос. 1027-3190 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/157935 519.21 ru Український математичний журнал Інститут математики НАН України
institution Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
collection DSpace DC
language Russian
topic Статті
Статті
spellingShingle Статті
Статті
Булдыгин, В.В.
Коваль, В.А.
Усиленный закон больших чисел с операторными нормировками для мартингалов и сумм ортогональных случайных векторов
Український математичний журнал
description Встановлено підсилений закон великих чисел з операторними нормуваннями для векторних мартингалів та сум ортогональних випадкових векторів. Наведено його застосування до дослідження сильної слушності оцінок найменших квадратів в лінійній регресії та асимптотичної поведінки багатовимірних процесів авторегресії.
format Article
author Булдыгин, В.В.
Коваль, В.А.
author_facet Булдыгин, В.В.
Коваль, В.А.
author_sort Булдыгин, В.В.
title Усиленный закон больших чисел с операторными нормировками для мартингалов и сумм ортогональных случайных векторов
title_short Усиленный закон больших чисел с операторными нормировками для мартингалов и сумм ортогональных случайных векторов
title_full Усиленный закон больших чисел с операторными нормировками для мартингалов и сумм ортогональных случайных векторов
title_fullStr Усиленный закон больших чисел с операторными нормировками для мартингалов и сумм ортогональных случайных векторов
title_full_unstemmed Усиленный закон больших чисел с операторными нормировками для мартингалов и сумм ортогональных случайных векторов
title_sort усиленный закон больших чисел с операторными нормировками для мартингалов и сумм ортогональных случайных векторов
publisher Інститут математики НАН України
publishDate 2000
topic_facet Статті
url http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/157935
citation_txt Усиленный закон больших чисел с операторными нормировками для мартингалов и сумм ортогональных случайных векторов / В.В. Булдыгин, В.А. Коваль // Український математичний журнал. — 2000. — Т. 52, № 8. — С. 1045-1061. — Бібліогр.: 13 назв. — рос.
series Український математичний журнал
work_keys_str_mv AT buldyginvv usilennyjzakonbolʹšihčiselsoperatornyminormirovkamidlâmartingalovisummortogonalʹnyhslučajnyhvektorov
AT kovalʹva usilennyjzakonbolʹšihčiselsoperatornyminormirovkamidlâmartingalovisummortogonalʹnyhslučajnyhvektorov
first_indexed 2023-05-20T17:53:37Z
last_indexed 2023-05-20T17:53:37Z
_version_ 1796154334242668544