2025-02-23T03:46:46-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: Query fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-157962%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T03:46:46-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: => GET http://localhost:8983/solr/biblio/select?fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-157962%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T03:46:46-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: <= 200 OK
2025-02-23T03:46:46-05:00 DEBUG: Deserialized SOLR response

Технічна стійкість автономних систем керування зі змінною структурою

Отримано умови техиічиої стійкості за заданою мірою автономних динамічних систем з розривним керуванням.

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Матвійчук, К.С.
Format: Article
Language:Ukrainian
Published: Інститут математики НАН України 1999
Series:Український математичний журнал
Subjects:
Online Access:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/157962
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
id irk-123456789-157962
record_format dspace
spelling irk-123456789-1579622019-06-22T01:26:07Z Технічна стійкість автономних систем керування зі змінною структурою Матвійчук, К.С. Статті Отримано умови техиічиої стійкості за заданою мірою автономних динамічних систем з розривним керуванням. We obtain conditions for the technical stability of autonomous dynamical systems with discontinuous control with respect to a given measure. 1999 Article Технічна стійкість автономних систем керування зі змінною структурою / К.С. Матвійчук // Український математичний журнал. — 1999. — Т. 51, № 12. — С. 1645–1658. — Бібліогр.: 23 назв. — укр. http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/157962 531.36:534.1 uk Український математичний журнал Інститут математики НАН України
institution Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
collection DSpace DC
language Ukrainian
topic Статті
Статті
spellingShingle Статті
Статті
Матвійчук, К.С.
Технічна стійкість автономних систем керування зі змінною структурою
Український математичний журнал
description Отримано умови техиічиої стійкості за заданою мірою автономних динамічних систем з розривним керуванням.
format Article
author Матвійчук, К.С.
author_facet Матвійчук, К.С.
author_sort Матвійчук, К.С.
title Технічна стійкість автономних систем керування зі змінною структурою
title_short Технічна стійкість автономних систем керування зі змінною структурою
title_full Технічна стійкість автономних систем керування зі змінною структурою
title_fullStr Технічна стійкість автономних систем керування зі змінною структурою
title_full_unstemmed Технічна стійкість автономних систем керування зі змінною структурою
title_sort технічна стійкість автономних систем керування зі змінною структурою
publisher Інститут математики НАН України
publishDate 1999
topic_facet Статті
url http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/157962
citation_txt Технічна стійкість автономних систем керування зі змінною структурою / К.С. Матвійчук // Український математичний журнал. — 1999. — Т. 51, № 12. — С. 1645–1658. — Бібліогр.: 23 назв. — укр.
series Український математичний журнал
work_keys_str_mv AT matvíjčukks tehníčnastíjkístʹavtonomnihsistemkeruvannâzízmínnoûstrukturoû
first_indexed 2023-05-20T17:53:02Z
last_indexed 2023-05-20T17:53:02Z
_version_ 1796154323231571968