Принцип невизначеності Гейзенберга при оцінці рівня енергії, що генерується відновлюваними джерелами

Показано дію принципу невизначеності Гейзенберга у системах розосередженої генерації. Одержано формули для розрахунку енергії для заряду накопичувача та максимально можливої енергії, яку можна отримати від відновлюваного джерела. Показано доцільність використання кусково-лінійної апроксимації функці...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2017
Автори: Осипенко, К.С., Жуйков, В.Я.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Інститут електродинаміки НАН України 2017
Назва видання:Технічна електродинаміка
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/158862
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Принцип невизначеності Гейзенберга при оцінці рівня енергії, що генерується відновлюваними джерелами / К.С. Осипенко, В.Я. Жуйков // Технічна електродинаміка. — 2017. — № 1. — С. 10–16. — Бібліогр.: 10 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Показано дію принципу невизначеності Гейзенберга у системах розосередженої генерації. Одержано формули для розрахунку енергії для заряду накопичувача та максимально можливої енергії, яку можна отримати від відновлюваного джерела. Показано доцільність використання кусково-лінійної апроксимації функції зміни потоку первинної енергії функціями Франкліна. Наведено підхід для визначення оптимального числа інтервалів спостереження на базовому інтервалі та кількості апроксимуючих функцій на кожному інтервалі спостереження. Показано, що для ефективного керування системою розосередженої генерації необхідно мати два канали керування.