Система бездротового зв'язку 5G

Мета статті — проаналізувати архітектурні особливості, методи комунікації та завдання, покладені в основу проектування технології 5G. Результати. Показано, які конкретні технічні та технологічні проблеми повинні бути вирішені для досягнення широких можливостей мобільного зв'язку 5G. Водночас, т...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2019
Автори: Гриценко, В.І., Суровцев, І.В., Бабак, О.В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій і систем НАН України та МОН України 2019
Назва видання:Кибернетика и вычислительная техника
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/161753
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Система бездротового зв'язку 5G / В.І. Гриценко, І.В. Суровцев, О.В. Бабак // Cybernetics and computer engineering. — 2019. — № 3 (197). — С. 5-19. — Бібліогр.: 33 назв. — укр. .

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Мета статті — проаналізувати архітектурні особливості, методи комунікації та завдання, покладені в основу проектування технології 5G. Результати. Показано, які конкретні технічні та технологічні проблеми повинні бути вирішені для досягнення широких можливостей мобільного зв'язку 5G. Водночас, технологію 5G незабаром буде стандартизовано та впроваджено у всьому світі, включаючи Україну. Можливість підключення безлічі зовнішніх пристроїв в умовах електромагнітних перешкод з використанням LTE-з'єднань у разі розподілення по великій площі та за суворих вимог до затримок виконання технологічних процесів дає змогу стверджувати, що технологія бездротового зв'язку 5G є необхідною і незамінною в дослідженнях і виробництві.