Стоячі хвилі з періодичною амплітудою в дискретному нелінійному рівнянні типу Шредінгера із насичуваною нелінійністю на двовимірній ґратці

Стаття присвячена вивченню дискретного нелінійного рівняння типу Шредінгера на двовимірній ґратці. Вивчаються такого типу рівняння із насичуваною нелінійністю

Gespeichert in:
Bibliographische Detailangaben
Datum:2018
Hauptverfasser: Бак, С.М., Ковтонюк, Г.М., Печериця, І.В.
Format: Artikel
Sprache:Ukrainian
Veröffentlicht: Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України 2018
Schriftenreihe:Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки
Online Zugang:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/162213
Tags: Tag hinzufügen
Keine Tags, Fügen Sie den ersten Tag hinzu!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Zitieren:Стоячі хвилі з періодичною амплітудою в дискретному нелінійному рівнянні типу Шредінгера із насичуваною нелінійністю на двовимірній ґратці / С.М. Бак, Г.М. Ковтонюк, І.В. Печериця // Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки: зб. наук. пр. — Кам’янець-Подільський: Кам'янець-Подільськ. нац. ун-т, 2018. — Вип. 18. — С. 5-14. — Бібліогр.: 21 назв. — укр.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
id irk-123456789-162213
record_format dspace
spelling irk-123456789-1622132020-01-05T01:25:33Z Стоячі хвилі з періодичною амплітудою в дискретному нелінійному рівнянні типу Шредінгера із насичуваною нелінійністю на двовимірній ґратці Бак, С.М. Ковтонюк, Г.М. Печериця, І.В. Стаття присвячена вивченню дискретного нелінійного рівняння типу Шредінгера на двовимірній ґратці. Вивчаються такого типу рівняння із насичуваною нелінійністю This paper is devoted to the study of a discrete nonlinear Schrödinger equation on a two-dimensional lattice. This type of equations with saturable nonlinearity is studied. 2018 Article Стоячі хвилі з періодичною амплітудою в дискретному нелінійному рівнянні типу Шредінгера із насичуваною нелінійністю на двовимірній ґратці / С.М. Бак, Г.М. Ковтонюк, І.В. Печериця // Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки: зб. наук. пр. — Кам’янець-Подільський: Кам'янець-Подільськ. нац. ун-т, 2018. — Вип. 18. — С. 5-14. — Бібліогр.: 21 назв. — укр. 2308-5878 DOI: 10.32626/2308-5878.2018-18.5-14 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/162213 517.97 uk Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України
institution Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
collection DSpace DC
language Ukrainian
description Стаття присвячена вивченню дискретного нелінійного рівняння типу Шредінгера на двовимірній ґратці. Вивчаються такого типу рівняння із насичуваною нелінійністю
format Article
author Бак, С.М.
Ковтонюк, Г.М.
Печериця, І.В.
spellingShingle Бак, С.М.
Ковтонюк, Г.М.
Печериця, І.В.
Стоячі хвилі з періодичною амплітудою в дискретному нелінійному рівнянні типу Шредінгера із насичуваною нелінійністю на двовимірній ґратці
Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки
author_facet Бак, С.М.
Ковтонюк, Г.М.
Печериця, І.В.
author_sort Бак, С.М.
title Стоячі хвилі з періодичною амплітудою в дискретному нелінійному рівнянні типу Шредінгера із насичуваною нелінійністю на двовимірній ґратці
title_short Стоячі хвилі з періодичною амплітудою в дискретному нелінійному рівнянні типу Шредінгера із насичуваною нелінійністю на двовимірній ґратці
title_full Стоячі хвилі з періодичною амплітудою в дискретному нелінійному рівнянні типу Шредінгера із насичуваною нелінійністю на двовимірній ґратці
title_fullStr Стоячі хвилі з періодичною амплітудою в дискретному нелінійному рівнянні типу Шредінгера із насичуваною нелінійністю на двовимірній ґратці
title_full_unstemmed Стоячі хвилі з періодичною амплітудою в дискретному нелінійному рівнянні типу Шредінгера із насичуваною нелінійністю на двовимірній ґратці
title_sort стоячі хвилі з періодичною амплітудою в дискретному нелінійному рівнянні типу шредінгера із насичуваною нелінійністю на двовимірній ґратці
publisher Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України
publishDate 2018
url http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/162213
citation_txt Стоячі хвилі з періодичною амплітудою в дискретному нелінійному рівнянні типу Шредінгера із насичуваною нелінійністю на двовимірній ґратці / С.М. Бак, Г.М. Ковтонюк, І.В. Печериця // Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки: зб. наук. пр. — Кам’янець-Подільський: Кам'янець-Подільськ. нац. ун-т, 2018. — Вип. 18. — С. 5-14. — Бібліогр.: 21 назв. — укр.
series Математичне та комп'ютерне моделювання. Серія: Фізико-математичні науки
work_keys_str_mv AT baksm stoâčíhvilízperíodičnoûamplítudoûvdiskretnomunelíníjnomurívnânnítipušredíngeraíznasičuvanoûnelíníjnístûnadvovimírníjgratcí
AT kovtonûkgm stoâčíhvilízperíodičnoûamplítudoûvdiskretnomunelíníjnomurívnânnítipušredíngeraíznasičuvanoûnelíníjnístûnadvovimírníjgratcí
AT pečericâív stoâčíhvilízperíodičnoûamplítudoûvdiskretnomunelíníjnomurívnânnítipušredíngeraíznasičuvanoûnelíníjnístûnadvovimírníjgratcí
first_indexed 2023-10-18T22:08:33Z
last_indexed 2023-10-18T22:08:33Z
_version_ 1796154740061503488