Наукові підходи до розроблення планувальної документації для об’єднаних територіальних громад

Розглянуто земельне та містобудівне законодавство стосовно планування розвитку системи землекористувань у межах об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Виявлено, що законодавчі норми потребують доопрацювання. Доведено необхідність оновлення наявної землевпорядної документації, розробленої до прийнят...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2018
Автори: Дорош, О.С., Купріянчик, І.П., Мельник, Д.М.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України» 2018
Назва видання:Економіка природокористування і сталий розвиток
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/162389
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Наукові підходи до розроблення планувальної документації для об’єднаних територіальних громад / О.С. Дорош, І.П. Купріянчик, Д.М. Мельник // Економіка природокористування і сталий розвиток. — К.: ДУ ІЕПСР НАН України, 2018. — № 3–4 (22–23). — С. 42-48. — Бібліогр.: 5 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Розглянуто земельне та містобудівне законодавство стосовно планування розвитку системи землекористувань у межах об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Виявлено, що законодавчі норми потребують доопрацювання. Доведено необхідність оновлення наявної землевпорядної документації, розробленої до прийняття Закону України «Про землеустрій», та зміни структури містобудівної у зв’язку з ухваленням Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», оскільки вони не забезпечують цілісність планувального процесу в межах територій цих спільнот через їх інституційну несформованість (доведено на прикладі Паланської об’єднаної територіальної громади Уманського району Черкаської області). Науково обґрунтовано пріоритетність землевпорядної та містобудівної документацій як найвпливовіших інструментів під час планування розвитку системи землекористувань в ОТГ і встановлено їх взаємозалежність.