Комплексна система диспетчеризації ліфтів та інженерного обладнання будинків

Вступ. Комплексна система диспетчеризації ліфтів та іншого інженерного обладнання будинків — це апаратні та програмні засоби, що зорієнтовані на взаємодію між окремими елементами системи та центральним автоматизованим робочим місцем диспетчера через існуючі локальні та глобальні мережі Інтернет. Та...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Видавець:Видавничий дім "Академперіодика" НАН України
Дата:2018
Автори: Клименко, В.П., Гедзь, О.В., Сеспедес, Гарсія Н.В.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Видавничий дім "Академперіодика" НАН України 2018
Назва видання:Наука та інновації
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/162615
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Цитувати:Комплексна система диспетчеризації ліфтів та інженерного обладнання будинків / В.П. Клименко, О.В. Гедзь, Гарсія Н.В. Сеспедес // Наука та інновації. — 2018. — Т. 14, № 6. — С. 57-65. — Бібліогр.: 5 назв. — укр.

Репозиторії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Вступ. Комплексна система диспетчеризації ліфтів та іншого інженерного обладнання будинків — це апаратні та програмні засоби, що зорієнтовані на взаємодію між окремими елементами системи та центральним автоматизованим робочим місцем диспетчера через існуючі локальні та глобальні мережі Інтернет. Такий підхід дозволяє легко включати в диспетчерську систему вже існуючі будинки та зменшувати витрати на диспетчеризацію при проектуванні нових будинків. Проблематика. Введення в експлуатацію ліфтів неможливе без виконання мінімальних вимог Правил будови й безпечної експлуатації ліфтів, відповідно до яких ліфти та машинні приміщення необхідно обладнувати переговорними пристроями та виводити на диспетчерський пульт декілька сигналів. Вартість такого обладнання, порівняно з вартістю ліфта, незначна, проте проблемним є передавання сигналів голосової та технологічної інформації від ліфта на диспетчерський пульт. Мета. Дослідити обсяги та характер інформаційних потоків для забезпечення голосового зв'язку й передачі технологічної інформації від ліфта та іншого інженерного обладнання сучасного будинку, а також створення на їх основі апаратних і програмних засобів диспетчеризації ліфтів. Матеріали й методи. Використано прикладні методи інжинірингу електронних комп'ютерних контрольно-інформаційних систем для розробки комплексної системи диспетчеризації ліфтів та інженерного обладнання будинків. Результати. Створено апаратні та програмні засоби (комплексна система диспетчеризації ліфтів) для забезпечення своєчасної реакції комунальних служб в системі диспетчеризації ліфтів. Висновки. Результати роботи можуть бути використані для побудови реальних складних комп'ютерних систем для забезпечення діяльності комунальної та промислової галузі, а також в інших галузях науки й техніки.