Сучасний науковий журнал: українські реалії

Застосування новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, реалізація нових вимог до фахових наукових видань, вирішення загальних проблем наукової періодики потребують професійних знань у галузі видавничої справи. Нечисленні співробітники редакцій наукових журналів, розпорошені по академічних у...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2019
Автор: Вакаренко, О.Г.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Видавничий дім "Академперіодика" НАН України 2019
Назва видання:Наука України у світовому інформаційному просторі
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/162742
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Сучасний науковий журнал: українські реалії / О.Г. Вакаренко // Наука України у світовому інформаційному просторі. — Вип. 16. — К.: Академперіодика, 2019. — С. 9-19. — Бібліогр.: 7 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Застосування новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, реалізація нових вимог до фахових наукових видань, вирішення загальних проблем наукової періодики потребують професійних знань у галузі видавничої справи. Нечисленні співробітники редакцій наукових журналів, розпорошені по академічних установах, зазвичай позбавлені професійного кола спілкування і можливості отримувати нову інформацію, удосконалювати свої знання. Вони мають певний набір навичок для здійснення видання, але не мають кваліфікації для відповідного реагування на нові виклики часу. У статті наведено узагальнену інформацію про основні державні нормативно-правові акти, якими мають послуговуватись у своїй діяльності видавці наукової періодики в Україні. Обговорюються міжнародні стандарти і вимоги до наукової періодики. Реальна інтеграція наукової періодики Академії наук у світове інформаційне поле потребує значного підвищення кваліфікації видавців, що вірогідніше зробити шляхом об'єднання редакцій журналів у професійному видавництві.