Прогнозуровання ливарних і механічних властивостей жаростійких сталей

Досліджено вплив легувальних елементів на властивості хромоалюмінієвої сталі у широких межах їх концентрацій (хром – 20…30 %, алюміній – 1…7 %, титан – 0,1…0,8 %). За допомогою математичних методів оброблення експериментальних даних розраховано коефіцієнти кореляції та рівняння регресії для прогнозу...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2015
Автори: Ямшинський, М.М., Федоров, Г.Є., Радченко, К.С.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: Фізико-технологічний інститут металів та сплавів НАН України 2015
Назва видання:Металл и литье Украины
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/162830
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Прогнозуровання ливарних і механічних властивостей жаростійких сталей / М.М. Ямшинський, Г.Є. Федоров, К.С. Радченко // Металл и литье Украины. — 2015. — № 10. — С. 16-21. — Бібліогр.: 5 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Досліджено вплив легувальних елементів на властивості хромоалюмінієвої сталі у широких межах їх концентрацій (хром – 20…30 %, алюміній – 1…7 %, титан – 0,1…0,8 %). За допомогою математичних методів оброблення експериментальних даних розраховано коефіцієнти кореляції та рівняння регресії для прогнозування ливарних і механічних властивостей за першим хімічним аналізом під час плавлення сталі. У програмному середовищі Microsoft Visual Studio 2010 розроблено програмний комплекс, який дозволяє технологу-ливарнику оптимізувати свою роботу від розраховування шихти, прогнозування властивостей до корегування хімічного складу сплаву під час його плавлення.