Деякі аспекти визначення пріоритетів розвитку територіальних земельно-господарських комплексів

Сформовано орієнтири та пріоритети державної підтримки проектів розвитку територіальних земельно-господарських комплексів з метою ефективного управління ними на різних ієрархічних рівнях. Як елементи новизни розкрито, що при ухваленні стратегічних рішень стосовно пріоритетних напрямів діяльності пов...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2016
Автори: Третяк, А.М., Третяк, Н.А.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України» 2016
Назва видання:Економіка природокористування і охорони довкілля
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/162896
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Деякі аспекти визначення пріоритетів розвитку територіальних земельно-господарських комплексів / А.М. Третяк, Н.А. Третяк // Економіка природокористування і охорони довкілля: Зб. наук. пр. — К.: ДУ ІЕПСР НАН України, 2016. — С. 79-87. — Бібліогр.: 2 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:Сформовано орієнтири та пріоритети державної підтримки проектів розвитку територіальних земельно-господарських комплексів з метою ефективного управління ними на різних ієрархічних рівнях. Як елементи новизни розкрито, що при ухваленні стратегічних рішень стосовно пріоритетних напрямів діяльності повинні братися до уваги складові валової доданої вартості як соціально-економічної категорії, котра залежить і від потенціалу земельних та інших природних ресурсів. За результатами дослідження обґрунтовано висновок, що для збалансованого розвитку територіальних земельно-господарських комплексів в Україні потрібно орієнтуватися на практичну реалізацію принципу загального, але диференційованого підходу до визначення пріоритетних напрямів державної політики з урахуванням наявності земельних та інших природних ресурсів, людського капіталу, місцевих традицій тощо на різних рівнях.