Методологічна схема вирішення проблем щодо формування стратегічного потенціалу промисловості в регіонах держави

За результатами економіко-статистичного аналізу визнано, що сьогодні в Україні спостерігається суттєве погіршення макроекономічних тенденцій майже за всіма видами економічної діяльності та умов забезпечення результативності функціонування національного господарства. Доведено нагальну необхідність ро...

Повний опис

Збережено в:
Бібліографічні деталі
Дата:2016
Автор: Демешок, О.О.
Формат: Стаття
Мова:Ukrainian
Опубліковано: ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України» 2016
Назва видання:Економіка природокористування і охорони довкілля
Теми:
Онлайн доступ:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/163019
Теги: Додати тег
Немає тегів, Будьте першим, хто поставить тег для цього запису!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Цитувати:Методологічна схема вирішення проблем щодо формування стратегічного потенціалу промисловості в регіонах держави / О.О. Демешок // Економіка природокористування і охорони довкілля: Зб. наук. пр. — К.: ДУ ІЕПСР НАН України, 2016. — С. 278-287. — Бібліогр.: 11 назв. — укр.

Репозитарії

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Опис
Резюме:За результатами економіко-статистичного аналізу визнано, що сьогодні в Україні спостерігається суттєве погіршення макроекономічних тенденцій майже за всіма видами економічної діяльності та умов забезпечення результативності функціонування національного господарства. Доведено нагальну необхідність розробки об’єктивного прикладного й методологічного інструментарію ідентифікації найвагоміших факторів деструктивного впливу на масштаби розвиненості стратегічного потенціалу промисловості (СПП) та реалізації організаційно-економічних заходів для усунення у стислі терміни системно-універсальних перешкод і конститутивно-ключових проблем на шляху забезпечення високої результативності управління розвитком реального сектору регіональної економіки (РСРЕ) в ресурсних обмеженнях. Обґрунтовано вимоги до науково-прикладного інструментарію макроекономічного регулювання розвитку промисловості в регіонах України. Засвідчено, що формування останніх повинно враховувати положення, передбачені рубриками Угоди про асоціацію України з країнами-членами ЄС, щодо гармонізації територіально-адміністративного устрою держави до рівня NUTS-II та розбудови оновленого базису регіонального територіально-економічного поділу.