О приближении модифицированными интерполяционными полипомами в пространствах Lp

Розглянуто деякі модифіковані інтерполяційні поліноми для функцій із простору Lp [0,2π], 1 ≤ p ≤ ∞. Отримано оцінку швидкості наближення даними поліномами вихідної функції f через її модуль неперервності. Встановлено факт збіжності згаданих поліномів до f майже скрізь....

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Date:2004
Main Author: Метеличенко, А.Б.
Format: Article
Language:Russian
Published: Інститут математики НАН України 2004
Series:Український математичний журнал
Subjects:
Online Access:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/163524
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Journal Title:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Cite this:О приближении модифицированными интерполяционными полипомами в пространствах Lp / А.Б. Метеличенко // Український математичний журнал. — 2004. — Т. 56, № 1. — С. 70–77. — Бібліогр.: 8 назв. — рос.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
id irk-123456789-163524
record_format dspace
spelling irk-123456789-1635242020-02-02T01:25:42Z О приближении модифицированными интерполяционными полипомами в пространствах Lp Метеличенко, А.Б. Статті Розглянуто деякі модифіковані інтерполяційні поліноми для функцій із простору Lp [0,2π], 1 ≤ p ≤ ∞. Отримано оцінку швидкості наближення даними поліномами вихідної функції f через її модуль неперервності. Встановлено факт збіжності згаданих поліномів до f майже скрізь. We consider certain modified interpolation polynomials for functions from the space Lp [0,2π], 1 ≤ p ≤ ∞. An estimate for the rate of approximation of an original function f by these polynomials in terms of its modulus of continuity is obtained. We establish that these polynomials converge almost everywhere to f. 2004 Article О приближении модифицированными интерполяционными полипомами в пространствах Lp / А.Б. Метеличенко // Український математичний журнал. — 2004. — Т. 56, № 1. — С. 70–77. — Бібліогр.: 8 назв. — рос. 1027-3190 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/163524 517.51 ru Український математичний журнал Інститут математики НАН України
institution Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
collection DSpace DC
language Russian
topic Статті
Статті
spellingShingle Статті
Статті
Метеличенко, А.Б.
О приближении модифицированными интерполяционными полипомами в пространствах Lp
Український математичний журнал
description Розглянуто деякі модифіковані інтерполяційні поліноми для функцій із простору Lp [0,2π], 1 ≤ p ≤ ∞. Отримано оцінку швидкості наближення даними поліномами вихідної функції f через її модуль неперервності. Встановлено факт збіжності згаданих поліномів до f майже скрізь.
format Article
author Метеличенко, А.Б.
author_facet Метеличенко, А.Б.
author_sort Метеличенко, А.Б.
title О приближении модифицированными интерполяционными полипомами в пространствах Lp
title_short О приближении модифицированными интерполяционными полипомами в пространствах Lp
title_full О приближении модифицированными интерполяционными полипомами в пространствах Lp
title_fullStr О приближении модифицированными интерполяционными полипомами в пространствах Lp
title_full_unstemmed О приближении модифицированными интерполяционными полипомами в пространствах Lp
title_sort о приближении модифицированными интерполяционными полипомами в пространствах lp
publisher Інститут математики НАН України
publishDate 2004
topic_facet Статті
url http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/163524
citation_txt О приближении модифицированными интерполяционными полипомами в пространствах Lp / А.Б. Метеличенко // Український математичний журнал. — 2004. — Т. 56, № 1. — С. 70–77. — Бібліогр.: 8 назв. — рос.
series Український математичний журнал
work_keys_str_mv AT meteličenkoab opribliženiimodificirovannymiinterpolâcionnymipolipomamivprostranstvahlp
first_indexed 2023-10-18T22:11:29Z
last_indexed 2023-10-18T22:11:29Z
_version_ 1796154870196076544