Інтерполяційні інтегральні ланцюгові дроби
Для нелінійних функціоналів, визначених на просторі кусково-неперервних функцій, побудовано інтерполяційний інтегральний ланцюговий дріб за континуальними кусково-неперервними вузлами. Знайдено умови існування та єдиності таких інтерполянтів....
Saved in:
Date: | 2003 |
---|---|
Main Authors: | Макаров, В.Л., Хлобистов, В.В., Михальчук, Б.Р. |
Format: | Article |
Language: | Ukrainian |
Published: |
Інститут математики НАН України
2003
|
Series: | Український математичний журнал |
Subjects: | |
Online Access: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/163836 |
Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
Journal Title: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Cite this: | Інтерполяційні інтегральні ланцюгові дроби / В.Л. Макаров, В.В. Хлобистов, Б.Р. Михальчук // Український математичний журнал. — 2003. — Т. 55, № 4. — С. 479–488. — Бібліогр.: 16 назв. — укр. |
Institution
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of UkraineSimilar Items
-
Інтерполяційні інтегральні операторні дроби в банаховому просторі
by: Макаров, В.Л., et al.
Published: (2008) -
Приєднані гіллясті ланцюгові дроби з двома нерівнозначними змінними
by: Дмитришин, Р.I.
Published: (2014) -
Про інтерполяційні послідовності одного класу функцій, аналітичних в одиничному крузі
by: Винницький, Б.В., et al.
Published: (2001) -
Интегральные полиномы типа Ньютона с континуальными узлами
by: Макаров, В.Л., et al.
Published: (2003) -
Інтерполяція нелінійних функціоналів за допомогою інтегральних ланцюгових дробів
by: Михальчук, Б.Р.
Published: (1999)