Morse functions on cobordisms

Вивчаються гомотопiчнi iнварiанти схрещених i гiльбертових комплексiв. Цi iнварiанти використовуютьcя для пiдрахунку точних значень чисел Морса гладких кобордизмiв.

Gespeichert in:
Bibliographische Detailangaben
Datum:2011
1. Verfasser: Sharko, V.V.
Format: Artikel
Sprache:English
Veröffentlicht: Інститут математики НАН України 2011
Schriftenreihe:Український математичний журнал
Schlagworte:
Online Zugang:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/163985
Tags: Tag hinzufügen
Keine Tags, Fügen Sie den ersten Tag hinzu!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Zitieren:Функції Морса на кобордизмах / V.V. Sharko // Український математичний журнал. — 2011. — Т. 63, № 1. — С. 119–129. — Бібліогр.: 19 назв. — англ.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine

Ähnliche Einträge