Оценки в теореме Реньи для разнораспределенных слагаемых

Знайдені оцінки швидкості збіжності і функції розподілу сумми геометричного числа різнорозподілених випадкових величин до функції спеціального вигляду у випадку, коли параметр геометричного розподілу прямує до нуля. Окремо розглядається задача, тісно пов’язана з геометричним сумуванням — дослідження...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Date:1995
Main Author: Сугакова, Е.В.
Format: Article
Language:Russian
Published: Інститут математики НАН України 1995
Series:Український математичний журнал
Subjects:
Online Access:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164216
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Journal Title:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Cite this:Оценки в теореме Реньи для разнораспределенных слагаемых / Е.В. Сугакова // Український математичний журнал. — 1995. — Т. 47, № 7. — С. 984–989. — Бібліогр.: 6 назв. — рос.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
id irk-123456789-164216
record_format dspace
spelling irk-123456789-1642162020-02-09T01:26:38Z Оценки в теореме Реньи для разнораспределенных слагаемых Сугакова, Е.В. Статті Знайдені оцінки швидкості збіжності і функції розподілу сумми геометричного числа різнорозподілених випадкових величин до функції спеціального вигляду у випадку, коли параметр геометричного розподілу прямує до нуля. Окремо розглядається задача, тісно пов’язана з геометричним сумуванням — дослідження збіжності неоднорідних рідіючих потоків. We obtain estimates for the rate of convergence of the distribution function of a sum of a geometric number of differently distributed random variables to a function of a special kind in the case where the parameter of the geometric distribution tends to zero. We also consider the problem of convergence of inhomogeneous thinning flows, which is closely related to the geometric summation. 1995 Article Оценки в теореме Реньи для разнораспределенных слагаемых / Е.В. Сугакова // Український математичний журнал. — 1995. — Т. 47, № 7. — С. 984–989. — Бібліогр.: 6 назв. — рос. 1027-3190 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164216 519.21 ru Український математичний журнал Інститут математики НАН України
institution Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
collection DSpace DC
language Russian
topic Статті
Статті
spellingShingle Статті
Статті
Сугакова, Е.В.
Оценки в теореме Реньи для разнораспределенных слагаемых
Український математичний журнал
description Знайдені оцінки швидкості збіжності і функції розподілу сумми геометричного числа різнорозподілених випадкових величин до функції спеціального вигляду у випадку, коли параметр геометричного розподілу прямує до нуля. Окремо розглядається задача, тісно пов’язана з геометричним сумуванням — дослідження збіжності неоднорідних рідіючих потоків.
format Article
author Сугакова, Е.В.
author_facet Сугакова, Е.В.
author_sort Сугакова, Е.В.
title Оценки в теореме Реньи для разнораспределенных слагаемых
title_short Оценки в теореме Реньи для разнораспределенных слагаемых
title_full Оценки в теореме Реньи для разнораспределенных слагаемых
title_fullStr Оценки в теореме Реньи для разнораспределенных слагаемых
title_full_unstemmed Оценки в теореме Реньи для разнораспределенных слагаемых
title_sort оценки в теореме реньи для разнораспределенных слагаемых
publisher Інститут математики НАН України
publishDate 1995
topic_facet Статті
url http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164216
citation_txt Оценки в теореме Реньи для разнораспределенных слагаемых / Е.В. Сугакова // Український математичний журнал. — 1995. — Т. 47, № 7. — С. 984–989. — Бібліогр.: 6 назв. — рос.
series Український математичний журнал
work_keys_str_mv AT sugakovaev ocenkivteoremerenʹidlâraznoraspredelennyhslagaemyh
first_indexed 2023-10-18T22:13:11Z
last_indexed 2023-10-18T22:13:11Z
_version_ 1796154946747367424