О точных константах в неравенствах для норм производных на конечном отрезке

Доведено, що в адитивній нерівності для норм проміжних похідних функцій, які визначені на скінченному відрізку і дорівнюють нулю у заданій системі точок, найменше можливе значення константи при нормі функції співпадає з точною константою у відповідній нерівності типу Маркова - Нікольського для алгеб...

Ausführliche Beschreibung

Gespeichert in:
Bibliographische Detailangaben
Datum:1999
Hauptverfasser: Бабенко, В.Ф., Удраого, Ж.Б.
Format: Artikel
Sprache:Russian
Veröffentlicht: Інститут математики НАН України 1999
Schriftenreihe:Український математичний журнал
Schlagworte:
Online Zugang:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164288
Tags: Tag hinzufügen
Keine Tags, Fügen Sie den ersten Tag hinzu!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Zitieren:О точных константах в неравенствах для норм производных на конечном отрезке / В.Ф. Бабенко, Ж.Б. Удраого // Український математичний журнал. — 1999. — Т. 51, № 1. — С. 117–119. — Бібліогр.: 4 назв. — рос.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine