2025-02-22T21:21:57-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: Query fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-164461%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-22T21:21:57-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: => GET http://localhost:8983/solr/biblio/select?fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-164461%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-22T21:21:57-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: <= 200 OK
2025-02-22T21:21:57-05:00 DEBUG: Deserialized SOLR response

Деякі властивості випадкових еволюцій

Досліджуються розв'язки задачі Діріхле у фіксованому еліпсі та їх поведінка в інтегральній метриці, коли внутрішня точка еліпса наближається до його межі.

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Єлейко, Я.І.
Format: Article
Language:Ukrainian
Published: Інститут математики НАН України 1995
Series:Український математичний журнал
Subjects:
Online Access:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164461
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
id irk-123456789-164461
record_format dspace
spelling irk-123456789-1644612020-02-10T01:29:00Z Деякі властивості випадкових еволюцій Єлейко, Я.І. Статті Досліджуються розв'язки задачі Діріхле у фіксованому еліпсі та їх поведінка в інтегральній метриці, коли внутрішня точка еліпса наближається до його межі. We study asymptotic properties of matrix-valued random evolutions and consider an example of evolutions of this type. 1995 Article Деякі властивості випадкових еволюцій / Я.І. Єлейко // Український математичний журнал. — 1995. — Т. 47, № 10. — С. 1333-1337. — Бібліогр.: 2 назв. — укр. 1027-3190 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164461 519.21 uk Український математичний журнал Інститут математики НАН України
institution Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
collection DSpace DC
language Ukrainian
topic Статті
Статті
spellingShingle Статті
Статті
Єлейко, Я.І.
Деякі властивості випадкових еволюцій
Український математичний журнал
description Досліджуються розв'язки задачі Діріхле у фіксованому еліпсі та їх поведінка в інтегральній метриці, коли внутрішня точка еліпса наближається до його межі.
format Article
author Єлейко, Я.І.
author_facet Єлейко, Я.І.
author_sort Єлейко, Я.І.
title Деякі властивості випадкових еволюцій
title_short Деякі властивості випадкових еволюцій
title_full Деякі властивості випадкових еволюцій
title_fullStr Деякі властивості випадкових еволюцій
title_full_unstemmed Деякі властивості випадкових еволюцій
title_sort деякі властивості випадкових еволюцій
publisher Інститут математики НАН України
publishDate 1995
topic_facet Статті
url http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164461
citation_txt Деякі властивості випадкових еволюцій / Я.І. Єлейко // Український математичний журнал. — 1995. — Т. 47, № 10. — С. 1333-1337. — Бібліогр.: 2 назв. — укр.
series Український математичний журнал
work_keys_str_mv AT êlejkoâí deâkívlastivostívipadkovihevolûcíj
first_indexed 2023-10-18T22:13:41Z
last_indexed 2023-10-18T22:13:41Z
_version_ 1796154972687040512