2025-02-23T03:46:59-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: Query fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-164474%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T03:46:59-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: => GET http://localhost:8983/solr/biblio/select?fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-164474%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T03:46:59-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: <= 200 OK
2025-02-23T03:46:59-05:00 DEBUG: Deserialized SOLR response
О свойствах решений предельной задачи для систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений нейтрального типа
Вивчаються асимптотичні властивості неперервно диференційовних i обмежених при t ≥ T > 0 (разом із першою похідною) розв'язків одного класу систем нелінійних диференціально-функціональних рівнянь....
Saved in:
Main Author: | |
---|---|
Format: | Article |
Language: | Russian |
Published: |
Інститут математики НАН України
2008
|
Series: | Український математичний журнал |
Subjects: | |
Online Access: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164474 |
Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
id |
irk-123456789-164474 |
---|---|
record_format |
dspace |
spelling |
irk-123456789-1644742020-02-10T01:27:49Z О свойствах решений предельной задачи для систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений нейтрального типа Пелюх, Г.П. Статті Вивчаються асимптотичні властивості неперервно диференційовних i обмежених при t ≥ T > 0 (разом із першою похідною) розв'язків одного класу систем нелінійних диференціально-функціональних рівнянь. For one class of systems of nonlinear functional differential equations, we study asymptotic properties of their solutions continuously differentiable and bounded for t ≥ T > 0 together with their first derivatives. 2008 Article О свойствах решений предельной задачи для систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений нейтрального типа / Г.П. Пелюх // Український математичний журнал. — 2008. — Т. 60, № 2. — С. 217–224. — Бібліогр.: 5 назв. — рос. 1027-3190 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164474 517.929 ru Український математичний журнал Інститут математики НАН України |
institution |
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
collection |
DSpace DC |
language |
Russian |
topic |
Статті Статті |
spellingShingle |
Статті Статті Пелюх, Г.П. О свойствах решений предельной задачи для систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений нейтрального типа Український математичний журнал |
description |
Вивчаються асимптотичні властивості неперервно диференційовних i обмежених при t ≥ T > 0 (разом із першою похідною) розв'язків одного класу систем нелінійних диференціально-функціональних рівнянь. |
format |
Article |
author |
Пелюх, Г.П. |
author_facet |
Пелюх, Г.П. |
author_sort |
Пелюх, Г.П. |
title |
О свойствах решений предельной задачи для систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений нейтрального типа |
title_short |
О свойствах решений предельной задачи для систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений нейтрального типа |
title_full |
О свойствах решений предельной задачи для систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений нейтрального типа |
title_fullStr |
О свойствах решений предельной задачи для систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений нейтрального типа |
title_full_unstemmed |
О свойствах решений предельной задачи для систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений нейтрального типа |
title_sort |
о свойствах решений предельной задачи для систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений нейтрального типа |
publisher |
Інститут математики НАН України |
publishDate |
2008 |
topic_facet |
Статті |
url |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164474 |
citation_txt |
О свойствах решений предельной задачи для систем нелинейных дифференциально-функциональных уравнений нейтрального типа / Г.П. Пелюх // Український математичний журнал. — 2008. — Т. 60, № 2. — С. 217–224. — Бібліогр.: 5 назв. — рос. |
series |
Український математичний журнал |
work_keys_str_mv |
AT pelûhgp osvojstvahrešenijpredelʹnojzadačidlâsistemnelinejnyhdifferencialʹnofunkcionalʹnyhuravnenijnejtralʹnogotipa |
first_indexed |
2023-10-18T22:13:42Z |
last_indexed |
2023-10-18T22:13:42Z |
_version_ |
1796154966660874240 |