Про існування глобальних атракторі» для одного класу каскадних систем
Досліджується якісна поведінка розв'язків каскадних систем без єдииості. Доведено, що розв'язки системи реакції-дифузії, збуреної системою звичайних диференціальних рівнянь, і розв'язки системи рівнянь в'язкої нестисливої рідини з пасивними складовими утворюють сім'ї багатоз...
Saved in:
Date: | 2004 |
---|---|
Main Author: | |
Format: | Article |
Language: | Ukrainian |
Published: |
Інститут математики НАН України
2004
|
Series: | Український математичний журнал |
Subjects: | |
Online Access: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164512 |
Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
Journal Title: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Cite this: | Про існування глобальних атракторі» для одного класу каскадних систем / О.В. Капустян // Український математичний журнал. — 2004. — Т. 56, № 9. — С. 1287–1291. — Бібліогр.: 9 назв. — укр. |