2025-02-22T09:43:18-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: Query fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-164718%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-22T09:43:18-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: => GET http://localhost:8983/solr/biblio/select?fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-164718%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-22T09:43:18-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: <= 200 OK
2025-02-22T09:43:18-05:00 DEBUG: Deserialized SOLR response
О наилучших L₂ -приближениях функций с помощью всплесков
Одержано точні нерівності типу Джексона для наближень в L₂ (R) функцій f∈ L₂ (R) за допомогою частинних сум сплескових рядів у випадку сплесків Мейєра та Шеннона–Котельникова....
Saved in:
Main Authors: | , |
---|---|
Format: | Article |
Language: | Russian |
Published: |
Інститут математики НАН України
2008
|
Series: | Український математичний журнал |
Subjects: | |
Online Access: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164718 |
Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
id |
irk-123456789-164718 |
---|---|
record_format |
dspace |
spelling |
irk-123456789-1647182020-02-11T01:26:33Z О наилучших L₂ -приближениях функций с помощью всплесков Бабенко, В.Ф. Жиганова, С.Г. Короткі повідомлення Одержано точні нерівності типу Джексона для наближень в L₂ (R) функцій f∈ L₂ (R) за допомогою частинних сум сплескових рядів у випадку сплесків Мейєра та Шеннона–Котельникова. We obtain the exact Jackson-type inequalities for approximations in L₂ (R) of functions f∈ L₂ (R) with the use of partial sums of the wavelet series in the case of the Meyer wavelets and the Shannon – Kotelnikov wavelets. 2008 Article О наилучших L₂ -приближениях функций с помощью всплесков / В.Ф. Бабенко, С.Г. Жиганова // Український математичний журнал. — 2008. — Т. 60, № 8. — С. 1119–1127. — Бібліогр.: 12 назв. — рос. 1027-3190 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164718 517.5 ru Український математичний журнал Інститут математики НАН України |
institution |
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
collection |
DSpace DC |
language |
Russian |
topic |
Короткі повідомлення Короткі повідомлення |
spellingShingle |
Короткі повідомлення Короткі повідомлення Бабенко, В.Ф. Жиганова, С.Г. О наилучших L₂ -приближениях функций с помощью всплесков Український математичний журнал |
description |
Одержано точні нерівності типу Джексона для наближень в L₂ (R) функцій f∈ L₂ (R) за допомогою частинних сум сплескових рядів у випадку сплесків Мейєра та Шеннона–Котельникова. |
format |
Article |
author |
Бабенко, В.Ф. Жиганова, С.Г. |
author_facet |
Бабенко, В.Ф. Жиганова, С.Г. |
author_sort |
Бабенко, В.Ф. |
title |
О наилучших L₂ -приближениях функций с помощью всплесков |
title_short |
О наилучших L₂ -приближениях функций с помощью всплесков |
title_full |
О наилучших L₂ -приближениях функций с помощью всплесков |
title_fullStr |
О наилучших L₂ -приближениях функций с помощью всплесков |
title_full_unstemmed |
О наилучших L₂ -приближениях функций с помощью всплесков |
title_sort |
о наилучших l₂ -приближениях функций с помощью всплесков |
publisher |
Інститут математики НАН України |
publishDate |
2008 |
topic_facet |
Короткі повідомлення |
url |
http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164718 |
citation_txt |
О наилучших L₂ -приближениях функций с помощью всплесков / В.Ф. Бабенко, С.Г. Жиганова // Український математичний журнал. — 2008. — Т. 60, № 8. — С. 1119–1127. — Бібліогр.: 12 назв. — рос. |
series |
Український математичний журнал |
work_keys_str_mv |
AT babenkovf onailučšihl2približeniâhfunkcijspomoŝʹûvspleskov AT žiganovasg onailučšihl2približeniâhfunkcijspomoŝʹûvspleskov |
first_indexed |
2023-10-18T22:14:22Z |
last_indexed |
2023-10-18T22:14:22Z |
_version_ |
1796154997351645184 |