Еволюційні нерівності з некоерцитивними wλ₀ - псевдомонотонними відображеннями типу Вольтерра
Рассмотрен класс дифференциально-операторных неравенств с некоэрцитивными операторами wλ₀ -псевдомонотонного типа. С помощью метода Ю. А. Дубинского исследована проблема существования решения задачи Коши для данных неравенств. Установлены априорные оценки для полученных решений и их производных. При...
Saved in:
Date: | 2008 |
---|---|
Main Authors: | Касьянов, П.О., Мельник, В.С. |
Format: | Article |
Language: | Ukrainian |
Published: |
Інститут математики НАН України
2008
|
Series: | Український математичний журнал |
Subjects: | |
Online Access: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164781 |
Tags: |
Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
|
Journal Title: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Cite this: | Еволюційні нерівності з некоерцитивними wλ₀ - псевдомонотонними відображеннями типу Вольтерра / П.О. Касьянов, В.С. Мельник // Український математичний журнал. — 2008. — Т. 60, № 11. — С. 1499–1519. — Бібліогр.: 21 назв. — укр. |
Institution
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of UkraineSimilar Items
-
Метод Фаедо–Гальоркіна для еволюційних включень з некоерцитивними Wλ-псевдомонотонними відображеннями
by: Касьянов, П.О.
Published: (2009) -
Про розв’язнiсть диференцiально-операторних включень II порядку з некоерцитивними операторами Wλo-псевдомонотонного типу
by: Задоянчук, Н.В., et al.
Published: (2008) -
Нерівності типу Джексона в просторі Sp
by: Войцехівський, В.Р.
Published: (2003) -
Еволюційні суттєво нескінченновимірні рівняння
by: Мальцев, А.Ю.
Published: (2004) -
Аналог нерівності Джексона для коопуклого наближення періодичних функцій
by: Попов, П.О.
Published: (2001)