2025-02-22T23:37:50-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: Query fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-164886%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-22T23:37:50-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: => GET http://localhost:8983/solr/biblio/select?fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-164886%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-22T23:37:50-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: <= 200 OK
2025-02-22T23:37:50-05:00 DEBUG: Deserialized SOLR response

Асимптотическое поведение функции Лебега двух переменных

Знайдено асимптотичну поведінку функції Лебега, породженої ромбічними частковими сумами Фур'є.

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Кузнецова, О.И.
Format: Article
Language:Russian
Published: Інститут математики НАН України 1995
Series:Український математичний журнал
Subjects:
Online Access:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164886
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
id irk-123456789-164886
record_format dspace
spelling irk-123456789-1648862020-02-12T01:27:56Z Асимптотическое поведение функции Лебега двух переменных Кузнецова, О.И. Статті Знайдено асимптотичну поведінку функції Лебега, породженої ромбічними частковими сумами Фур'є. We describe the asymptotic behavior of Lebesgue functions generated by the rhombic partial Fourier sums. 1995 Article Асимптотическое поведение функции Лебега двух переменных / О.И. Кузнецова // Український математичний журнал. — 1995. — Т. 47, № 2. — С. 220–226. — Бібліогр.: 4 назв. — рос. 1027-3190 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164886 517.349 ru Український математичний журнал Інститут математики НАН України
institution Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
collection DSpace DC
language Russian
topic Статті
Статті
spellingShingle Статті
Статті
Кузнецова, О.И.
Асимптотическое поведение функции Лебега двух переменных
Український математичний журнал
description Знайдено асимптотичну поведінку функції Лебега, породженої ромбічними частковими сумами Фур'є.
format Article
author Кузнецова, О.И.
author_facet Кузнецова, О.И.
author_sort Кузнецова, О.И.
title Асимптотическое поведение функции Лебега двух переменных
title_short Асимптотическое поведение функции Лебега двух переменных
title_full Асимптотическое поведение функции Лебега двух переменных
title_fullStr Асимптотическое поведение функции Лебега двух переменных
title_full_unstemmed Асимптотическое поведение функции Лебега двух переменных
title_sort асимптотическое поведение функции лебега двух переменных
publisher Інститут математики НАН України
publishDate 1995
topic_facet Статті
url http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164886
citation_txt Асимптотическое поведение функции Лебега двух переменных / О.И. Кузнецова // Український математичний журнал. — 1995. — Т. 47, № 2. — С. 220–226. — Бібліогр.: 4 назв. — рос.
series Український математичний журнал
work_keys_str_mv AT kuznecovaoi asimptotičeskoepovedeniefunkciilebegadvuhperemennyh
first_indexed 2023-10-18T22:14:41Z
last_indexed 2023-10-18T22:14:41Z
_version_ 1796155001370836992