Критерий дифференцируемости по Белинскому и его следствия
Одержані необхідні і достатні умови диференційовності за Бєлінським квазіконформних відображень у точці.
Gespeichert in:
Datum: | 1992 |
---|---|
1. Verfasser: | |
Format: | Artikel |
Sprache: | Russian |
Veröffentlicht: |
Інститут математики НАН України
1992
|
Schriftenreihe: | Український математичний журнал |
Schlagworte: | |
Online Zugang: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164921 |
Tags: |
Tag hinzufügen
Keine Tags, Fügen Sie den ersten Tag hinzu!
|
Назва журналу: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Zitieren: | Критерий дифференцируемости по Белинскому и его следствия / В.И. Рязанов // Український математичний журнал. — 1992. — Т. 44, № 2. — С. 289–294. — Бібліогр.: 10 назв. — рос. |