Ще раз про чисельно-аналітичний метод послідовних періодичних наближень A. M. Самойленка

Розроблено новий чисельно-аналітичний алгоритм дослідження періодичних розв'язків нелінійних періодичних систем диференціальних рівнянь dx/dt=A(t)x+f(t,x) у критичному випадку. Вивчаються питання існування і наближеної побудови розв'язків, знайдено оцінки збіжності послідовних періодичних...

Ausführliche Beschreibung

Gespeichert in:
Bibliographische Detailangaben
Datum:2006
Hauptverfasser: Король, І.І., Перестюк, М.О.
Format: Artikel
Sprache:Ukrainian
Veröffentlicht: Інститут математики НАН України 2006
Schriftenreihe:Український математичний журнал
Schlagworte:
Online Zugang:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164971
Tags: Tag hinzufügen
Keine Tags, Fügen Sie den ersten Tag hinzu!
Назва журналу:Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
Zitieren:Ще раз про чисельно-аналітичний метод послідовних періодичних наближень A. M. Самойленка / І.І. Король, М.О. Перестюк // Український математичний журнал. — 2006. — Т. 58, № 4. — С. 472–488. — Бібліогр.: 28 назв. — укр.

Institution

Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
id irk-123456789-164971
record_format dspace
spelling irk-123456789-1649712020-02-12T01:29:05Z Ще раз про чисельно-аналітичний метод послідовних періодичних наближень A. M. Самойленка Король, І.І. Перестюк, М.О. Статті Розроблено новий чисельно-аналітичний алгоритм дослідження періодичних розв'язків нелінійних періодичних систем диференціальних рівнянь dx/dt=A(t)x+f(t,x) у критичному випадку. Вивчаються питання існування і наближеної побудови розв'язків, знайдено оцінки збіжності послідовних періодичних наближень. A new numerical-analytic algorithm for the investigation of periodic solutions of nonlinear periodic systems of differential equations dx/dt = A(t) x+ ƒ(t, x) in the critical case is developed. The problem of the existence of solutions and their approximate construction is studied. Estimates for the convergence of successive periodic approximations are obtained. 2006 Article Ще раз про чисельно-аналітичний метод послідовних періодичних наближень A. M. Самойленка / І.І. Король, М.О. Перестюк // Український математичний журнал. — 2006. — Т. 58, № 4. — С. 472–488. — Бібліогр.: 28 назв. — укр. 1027-3190 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164971 517.925 uk Український математичний журнал Інститут математики НАН України
institution Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
collection DSpace DC
language Ukrainian
topic Статті
Статті
spellingShingle Статті
Статті
Король, І.І.
Перестюк, М.О.
Ще раз про чисельно-аналітичний метод послідовних періодичних наближень A. M. Самойленка
Український математичний журнал
description Розроблено новий чисельно-аналітичний алгоритм дослідження періодичних розв'язків нелінійних періодичних систем диференціальних рівнянь dx/dt=A(t)x+f(t,x) у критичному випадку. Вивчаються питання існування і наближеної побудови розв'язків, знайдено оцінки збіжності послідовних періодичних наближень.
format Article
author Король, І.І.
Перестюк, М.О.
author_facet Король, І.І.
Перестюк, М.О.
author_sort Король, І.І.
title Ще раз про чисельно-аналітичний метод послідовних періодичних наближень A. M. Самойленка
title_short Ще раз про чисельно-аналітичний метод послідовних періодичних наближень A. M. Самойленка
title_full Ще раз про чисельно-аналітичний метод послідовних періодичних наближень A. M. Самойленка
title_fullStr Ще раз про чисельно-аналітичний метод послідовних періодичних наближень A. M. Самойленка
title_full_unstemmed Ще раз про чисельно-аналітичний метод послідовних періодичних наближень A. M. Самойленка
title_sort ще раз про чисельно-аналітичний метод послідовних періодичних наближень a. m. самойленка
publisher Інститут математики НАН України
publishDate 2006
topic_facet Статті
url http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/164971
citation_txt Ще раз про чисельно-аналітичний метод послідовних періодичних наближень A. M. Самойленка / І.І. Король, М.О. Перестюк // Український математичний журнал. — 2006. — Т. 58, № 4. — С. 472–488. — Бібліогр.: 28 назв. — укр.
series Український математичний журнал
work_keys_str_mv AT korolʹíí ŝerazpročiselʹnoanalítičnijmetodposlídovnihperíodičnihnabliženʹamsamojlenka
AT perestûkmo ŝerazpročiselʹnoanalítičnijmetodposlídovnihperíodičnihnabliženʹamsamojlenka
first_indexed 2023-10-18T22:14:57Z
last_indexed 2023-10-18T22:14:57Z
_version_ 1796155025922195456