2025-02-23T00:58:39-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: Query fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-165134%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T00:58:39-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: => GET http://localhost:8983/solr/biblio/select?fl=%2A&wt=json&json.nl=arrarr&q=id%3A%22irk-123456789-165134%22&qt=morelikethis&rows=5
2025-02-23T00:58:39-05:00 DEBUG: VuFindSearch\Backend\Solr\Connector: <= 200 OK
2025-02-23T00:58:39-05:00 DEBUG: Deserialized SOLR response

Поповнені простори функцій на континуумах Пеано

Одержано опис топології пари (C¯(Π, I), C(Π, I)) для пеанівського континууму Π, де C¯(Π, I) — замикання в гіперпросторі exp(Π x I) образу простору неперервних функ­цій C(Π,I) при природному вкладенні....

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Базилевич, Л.Є.
Format: Article
Language:Ukrainian
Published: Інститут математики НАН України 1992
Series:Український математичний журнал
Subjects:
Online Access:http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/165134
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
id irk-123456789-165134
record_format dspace
spelling irk-123456789-1651342020-02-13T01:26:40Z Поповнені простори функцій на континуумах Пеано Базилевич, Л.Є. Статті Одержано опис топології пари (C¯(Π, I), C(Π, I)) для пеанівського континууму Π, де C¯(Π, I) — замикання в гіперпросторі exp(Π x I) образу простору неперервних функ­цій C(Π,I) при природному вкладенні. A description of the topology of the pair (C¯(Π, I), C(Π, I)) for the Peano continuum Π, where C¯(Π, I) is the closure in the hyperspace exp(Π x I) of the image of the space of continuous functions C(Π, I) under the natural embedding, is obtained. 1992 Article Поповнені простори функцій на континуумах Пеано / Л.Є. Базилевич // Український математичний журнал. — 1992. — Т. 44, № 9. — С. 1165–1170. — Бібліогр.: 7 назв. — укр. 1027-3190 http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/165134 515.12 uk Український математичний журнал Інститут математики НАН України
institution Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine
collection DSpace DC
language Ukrainian
topic Статті
Статті
spellingShingle Статті
Статті
Базилевич, Л.Є.
Поповнені простори функцій на континуумах Пеано
Український математичний журнал
description Одержано опис топології пари (C¯(Π, I), C(Π, I)) для пеанівського континууму Π, де C¯(Π, I) — замикання в гіперпросторі exp(Π x I) образу простору неперервних функ­цій C(Π,I) при природному вкладенні.
format Article
author Базилевич, Л.Є.
author_facet Базилевич, Л.Є.
author_sort Базилевич, Л.Є.
title Поповнені простори функцій на континуумах Пеано
title_short Поповнені простори функцій на континуумах Пеано
title_full Поповнені простори функцій на континуумах Пеано
title_fullStr Поповнені простори функцій на континуумах Пеано
title_full_unstemmed Поповнені простори функцій на континуумах Пеано
title_sort поповнені простори функцій на континуумах пеано
publisher Інститут математики НАН України
publishDate 1992
topic_facet Статті
url http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/165134
citation_txt Поповнені простори функцій на континуумах Пеано / Л.Є. Базилевич // Український математичний журнал. — 1992. — Т. 44, № 9. — С. 1165–1170. — Бібліогр.: 7 назв. — укр.
series Український математичний журнал
work_keys_str_mv AT bazilevičlê popovneníprostorifunkcíjnakontinuumahpeano
first_indexed 2023-10-18T22:15:10Z
last_indexed 2023-10-18T22:15:10Z
_version_ 1796155023065874432