O стирании особенностей функций с нулевыми интегралами по шарам на сфере
Вивчаються функцiї на сферi з виколотою точкою, що мають нульовi iнтеграли по всiх припустимих „пiвсферах”. Знайдено умову, за якої точка є усувною множиною для такого класу функцiй. Показано, що цю умову не можна вiдкинути або суттєво полiпшити....
Gespeichert in:
Datum: | 2015 |
---|---|
Hauptverfasser: | Волчков, Вит.В., Савостьянова, И.М. |
Format: | Artikel |
Sprache: | Russian |
Veröffentlicht: |
Інститут математики НАН України
2015
|
Schriftenreihe: | Український математичний журнал |
Schlagworte: | |
Online Zugang: | http://dspace.nbuv.gov.ua/handle/123456789/165478 |
Tags: |
Tag hinzufügen
Keine Tags, Fügen Sie den ersten Tag hinzu!
|
Назва журналу: | Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of Ukraine |
Zitieren: | O стирании особенностей функций с нулевыми интегралами по шарам на сфере / Вит.В. Волчков, И.М. Савостьянова // Український математичний журнал. — 2015. — Т. 67, № 2. — С. 272–278. — Бібліогр.: 15 назв. — рос. |
Institution
Digital Library of Periodicals of National Academy of Sciences of UkraineÄhnliche Einträge
-
Мажоранты функций с нулевыми интегралами по шарам
von: Очаковская, О.А.
Veröffentlicht: (2008) -
О функциях на сфере с нулевыми интегралами по окружностям фиксированного радиуса
von: Волчков, В.В., et al.
Veröffentlicht: (2015) -
О мультипликаторах в пространствах Харди
von: Волчков, Вит.В.
Veröffentlicht: (2001) -
О допустимом асимптотическом поведении функций с нулевыми интегралами по геодезическим на сфере
von: Волчков, В.В., et al.
Veröffentlicht: (2014) -
Теорема единственности для функций с нулевыми интегралами по шарам
von: Зарайский, Д.А.
Veröffentlicht: (2012)